Розташування мобільних пунктів БПД  

mobilni pukti

   

Бюро правової допомоги  

buro pravovoi dopomogi

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
myfb
site reg 194
pravoprostir24
   

ДО УВАГИ АДВОКАТІВ !

Постановою Уряду від 20 червня 2018 року №511 удосконалено механізм обчислення розміру винагороди, відшкодування витрат та їх виплати адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. Відповідні зміни внесені до постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 року № 465 «Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу».

Детальніше...
   

УВАГА! Відбудеться спільний прийом громадян на базі Прилуцького бюро правової допомоги

Деталі

uvaga16 серпня 2018 року з 12.00 до 13.00 год. у приміщенні Прилуцького бюро правової допомоги (м.Прилуки, вул.Гімназична, 94) відбудеться спільний прийом громадян керівництвом Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області та Прилуцького бюро правової допомоги Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Правова допомога дітям, які опинились у складних життєвих обставинах

Деталі

bulling13 серпня 2018 року в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!, головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Оксана Мурашко провела превентивну бесіду з вихованцями Чернігівського центру соціальної реабілітації для дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Детальніше...

У м. Сновськ та м. Семенівка проведено спільні прийоми громадян

Деталі

20180810 11074710 серпня 2018 року головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Тетяною Діденко проведено прийом громадян спільно з начальником Сновського бюро правової допомоги Іриною Литвиненко у приміщенні Сновського бюро правової допомоги щодо особливостей процедури прийняття документів через фронт-офіси у сфері реєстрації громадських формувань.

Детальніше...

У Чернігівському міському центрі зайнятості говорили про посилення відповідальності за несплату аліментів

Деталі

38728917 1027069840803899 4139229655838228480 n08 серпня 2018 року головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Мурашко провела семінар для осіб, які перебувають на обліку в Чернігівському міському центрі зайнятості.

Детальніше...

Встановлення факту народження на тимчасово окупованій території України

Деталі

1 1 300x291З проблемою реєстрації дитини, народженої на тимчасово окупованій території, стикаються сотні громадян України. Довідки, що видаються медичними закладами та засвідчують факт народження дитини на території не підконтрольній Україні, відповідно до українського законодавства не породжують юридичних наслідків, а отже на підставі них не можуть бути видані свідоцтва про народження дитини.

Детальніше...

Більше статей...

  1. У Ріпкинській центральній районній лікарні говорили про соціальні відпустки
  2. У Чернігові відбувся прес-брифінг з питань виконання рішень судів про стягнення аліментів
  3. Правова допомога в УСЗН на Ріпкинщині
  4. Представники системи БПД Чернігівщини взяли участь у робочій групі з обговорення ідентифікації випадків гендерної дискримінації
  5. БВПД протягом року надаватиметься одному клієнту не більше 6 разів
  6. Розпочато реєстрацію адвокатів та юристів на навчання з підготовки тренерів у сфері земельних правовідносин
  7. Повернення безпідставно сплаченого «пенсійного» збору з операцій купівлі-продажу нерухомого майна
  8. Права споживачів житлово - комунальних послуг
  9. Участь у тренінгу з питань забезпечення прав дитини взяла заступник директора Регіонального центру
  10. Порядку поділу спільного майна подружжя
   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua