Розташування мобільних пунктів БПД  

mobilni pukti

   

Бюро правової допомоги  

buro pravovoi dopomogi

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
site reg 194
pravoprostir24
   

Архів новин  

Травень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
   

uvagaШановні адвокати системи БПД та користувачі сайту!

Повідомляємо, що відбулись зміни у контактних даних місцевих центрів та Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області. Відтепер діють нові електронні адреси:

 • для Регіонального центру - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • для Чернігівського місцевого центру з надання БВПД - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • для Менського місцевого центру з НБВПД - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • для Ніжинського місцевого центру з НБВПД - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Також прохання до адвокатів, які раніше користувались електронною поштою "Яндекс" або "MAIL.RU", повідомити Регіональний центр про свої нові електронні адреси.

   

У Корюківській об’єднаній територіальній громаді відбувся спільний прийом громадян

Деталі

226 травня 2017 року на базі Корюківського бюро правової допомоги відбувся прийом громадян з юридичних питань. Прийом проводили директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олегом Трейтяком, за участю працівників бюро правової допомоги.

Детальніше...

У Ніжинському місцевому центрі створено робочу групу з визначення правових потреб територіальних громад

Деталі

P5160109 1Із 05 травня поточного року при Ніжинському місцевому центрі діє робоча група, метою роботи якої є визначення правових потреб територіальних громад у межах юрисдикції місцевого центру. Її головою призначено начальника відділу представництва Ніжинського місцевого центру Сербін Олену Володимирівну. Основними завданнями робочої групи є: вивчення проблемних питань, що виникають у жителів територіальних громад у межах юрисдикції місцевого центру та надання пропозицій щодо шляхів їх вирішення; надання пропозицій щодо удосконалення нормативно-правової бази та надання безоплатної правової допомоги цільовим групам в межах юрисдикції місцевого центру.

Детальніше...

Про збільшення прожиткового мінімуму говорили у Талалаївському районі

Деталі

DSCN4208 118 травня 2017 року з метою проведення інформаційних заходів в управліннях пенсійного фонду працівники Талалаївського бюро правової допомоги взяли участь у засіданні «за круглим столом» , що відбувся у приміщенні Талалаївського сектору обслуговування громадян Бахмацького об'єднаного управління Пенсійного фонду України.

Детальніше...

У Корюківському бюро правової допомоги відбудеться спільний прийом громадян

Деталі

bvpd logo white26 травня 2017 року з 11.00 до 13.00 у приміщенні Бюро правової допомоги за адресою: м.Корюківка, вул. Вокзальна, буд. 24, відбудеться прийом громадян з питань надання безоплатної правової допомоги та діяльності органів юстиції.
Правові консультації надаватимуть директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко та начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк.

Детальніше...

Працівники бюро правової допомоги та поліції обговорили питання взаємодії із попередження домашнього насильства у Варвинському районі

Деталі

11.05.2017 3З метою проведення правопросвітницьких заходів, спрямованих на запобігання випадкам домашнього насильства, Варвинське бюро правової допомоги спільно із працівниками поліції, підтримали Всеукраїнську інформаційну кампанію про домашнє насильство.Яку ініціював Центр інформації про права людини: “Насильство: Мовчати не можна говорити. Кому поставте самі”.

Детальніше...

Більше статей...

 1. Проведений моніторинг діяльності Ніжинського місцевого центру
 2. Проблему працевлаштування молоді за кордоном обговорювали у Талалаївському районі
 3. Вітання з Днем народження
 4. Відбулася зустріч представників системи безоплатної правової допомоги та служби пробації
 5. У Загальноміському бібліотечно-інформаційному центрі міста Славутич проведено виїзний прийом громадян
 6. У Чернігівському МЦ відбувся тренінг-семінар для працівників бюро правової допомоги
 7. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №24
 8. Працівник якому залишилося менше трьох років до пенсії не може бути звільненим
 9. Про офіційне працевлаштування говорили на семінарі у відділі сприяння зайнятості в Талалаївському районі
 10. Про випадки домашнього насильства говорили на семінарі в Талалаївській районній централізованій бібліотеці
   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua