Розташування мобільних пунктів БПД  

mobilni pukti

   

Бюро правової допомоги  

buro pravovoi dopomogi

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
site reg 194
pravoprostir24
   

Архів новин  

Вересень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   

 Відкрито курс дистанційного навчання
«Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї»

e learn

Для адвокатів, працівників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги, а також для інших зацікавлених сторін, які працюють з людьми, котрі зазнають насильства в сім’ї, – розроблено курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї».

Детальніше...
   

У Чернігові обговорили допомогу шукачам міжнародного захисту та біженцям

Деталі

IMG 20170922 09354322 вересня в «Парк-готелі «Чернігів» відбувся круглий стіл «Захист шукачів міжнародного захисту та біженців. Міжнародні та національні стандарти».
У заході взяли участь в.о. директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Олеся Пирковська, директор Чернігівського МЦ з надання БВПД Володимир Бобруйко, судді, представники поліції, прикордонних установ, міграційних служб, пункту перебування іноземців, служби у справах дітей та інші.

Детальніше...

Директор Менського місцевого центру взяв участь у конференції «Суди і вирішення спорів в режимі он-лайн: покращення доступу до правосуддя в Україні»

Деталі

21641155 1952641501677893 272346420286030036 o19 та 20 вересня 2017 року директор Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анатолій Єрмоленко взяв участь у конференції «Суди і вирішення спорів в режимі он-лайн: покращення доступу до правосуддя в Україні», запланованої Програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» (м. Київ).

Детальніше...

Працівники бюро правової допомоги Чернігівської області пройшли навчання з кримінально-процесуальних питань

Деталі

IMG 20170920 09245520 вересня у місті Чернігів відбувся одноденний каскадний тренінг для фахівців системи БПД у Чернігівській області з кримінально-правових та кримінально-процесуальних питань. Учасниками тренінгу стали працівники бюро правової допомоги, а також місцевих центрів, які безпосередньо працюють із клієнтами. Навчальний захід організований та відбувся за підтримки проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», що впроваджується за фінансового сприяння уряду Данії.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №28

Деталі

Digest newsВийшов 28-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж останнього місяця 2017 року: головні події та підсумки, про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також, традиційно, приклади успішного захисту та представництва у судах в інтересах клієнтів системи БПД, актуальні вакансії у системі, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Детальніше...

Представники Регіонального центру провели моніторинг роботи Менського місцевого центру

Деталі

DSCN007818 вересня 2017 року головний бухгалтер Катерина Кирієнко та начальник відділу моніторингу діяльності місцевих центрів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Анатолій Леоненко здійснили моніторинг роботи Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Більше статей...

  1. У Корюківському районному відділі державної виконавчої служби обговорили актуальні зміни в законодавстві
  2. Завдяки адвокату з Чернігівщини працівника поновили на роботі із виплатою середнього заробітку за час вимушеного прогулу
  3. В місті Остер та смт Козелець працювали мобільні консультативні пункти з питань захисту землевласників та землекористувачів
  4. У регіонах пройдуть тренінги для працівників бюро правової допомоги з кримінально-процесуальних питань
  5. Продовжується робота мобільних консультативних пунктів доступу з питань захисту прав землевласників та землекористувачів
  6. У Ніжинському місцевому центрі спільно із поліцейськими омбудсменами проведено прийом громадян
  7. Проведено зустріч із слідчими Ніжинського відділу поліції
  8. У приміщенні Ріпкинської районної державної адміністрації проведено прийом громадян
  9. Підсумкова нарада за рік роботи бюро правової допомоги пройшла у Чернігові
  10. Працівники бюро правової допомоги Чернігівської області ознайомилися з процесом врегулювання земельних відносин
   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua