Розташування мобільних пунктів БПД  

mobilni pukti

   

Бюро правової допомоги  

buro pravovoi dopomogi

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
site reg 194
pravoprostir24
   

Архів новин  

Серпень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   

konkurs 200Оголошення про вакансію на посаду начальника відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (бюджетна установа у сфері управління Міністерства юстиції України).
Чернігівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги оголошує про вакансію для залучення фахівця, який зацікавлений у роботі у сфері комунікації у місцевому центрі.

Детальніше...
   

В.о. директора Координаційного центру перебуває з робочим візитом на Чернігівщині

Деталі

170817Сьогодні, 17 серпня, з одноденним візитом на Чернігівщині перебував в.о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк. Тут він зустрівся з колективами центрів та бюро правової допомоги, адвокатами, які співпрацюють із системою БПД, взяв участь у прийомі громадян та заходах для ЗМІ.

Робочий візит Олексія Бонюка розпочався із наради з директорами регіонального та місцевих центрів з надання БВПД Чернігівської області.На ній обговорювалися зрушення в розвитку системи надання безоплатної правової допомоги, питання залучення перекладачів для надання безоплатно вторинної правової допомоги особам з вадами слуху, оплати праці працівників системи та адвокатів, які співпрацюють з центрами за контрактами.

Детальніше...

Надання правових консультацій у Територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки

Деталі

16 серпня 2017 року в рамках реалізації всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» правову допомогу військовослужбовцям, призваним на строкову військову службу, надавали спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Наталія Петухова та директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко.

Детальніше...

Розпочато роботу мобільних консультативних пунктів по захисту права власності

Деталі

zemlya zakon15 серпня 2017 року з метою забезпечення захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу, проведення ефективної інформаційно-роз’яснювальної роботи в м. Ічня та в смт Парафіївка Ічнянського району працював мобільний консультативний пункт.

Виїзні заходи пройшли за участі директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірини Протченко, начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олега Трейтяка, начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Дмитра Онищенка, головного спеціаліста відділу «Ічнянське бюро правової допомоги» Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олени Кисиленко.

Детальніше...

Проведено спільний прийом громадян у м.Ічня

Деталі

bvpd logo white15 серпня 2017 року на базі Ічнянської міської ради відбувся прийом громадян з юридичних питань. Прийом проводили директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олегом Трейтяком, за участю працівника бюро правової допомоги Олени Киселенко .

Детальніше...

Де незгода – там часто шкода

Деталі

rozdil mainaВ червні 2017 року до Прилуцького бюро правової допомоги звернулася жінка із проханням допомогти вирішити суперечку із колишнім чоловіком щодо користування об’єктом спільної часткової власності, а саме автомобілем.
Захист прав громадянки здійснювала начальник Прилуцького бюро правової допомоги Аня Коваленко. В інтересах клієнтки центру було подано до Прилуцького міськрайонного суду позовну заяву про усунення перешкод у користуванні та визначення порядку користування автомобілем марки VOLKSWAGEN TRANSPORTER, 1993 року випуску.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Адвокат із Чернігівщини допоміг чоловіку визнати його право на земельну частку (пай)
  2. Усунено перешкоди у користуванні житлом шляхом подання позову про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням
  3. Встановлено факт родинних відносин з метою віднесення спадкоємця за заповітом до першої черги спадкоємців
  4. Спільно із працівниками поліції допомагаємо родині, яка потрапила у складні життєві обставини
  5. Рішенням Уряду буде удосконалено умови проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД
  6. Про те, як не стати жертвою зловживань у галузі трудових відносин, говорили у Талалаївському районі
  7. Уряд прийняв постанову, спрямовану на забезпечення належних умов оплати праці фахівців системи БПД
  8. Завдяки працівнику Корюківського бюро правової допомоги встановлено факт родинних відносин
  9. Про це варто знати! Основні причини та передумови торгівлі людьми
  10. Фінансові зобов’язання держави перед адвокатами за надання безоплатної вторинної правової допомоги будуть виконані у повному обсязі
   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua