Розташування мобільних пунктів БПД  

mobilni pukti

   

Бюро правової допомоги  

buro pravovoi dopomogi

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
site reg 194
pravoprostir24
   

Архів новин  

Жовтень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   

 Відкрито курс дистанційного навчання
«Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї»

e learn

Для адвокатів, працівників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги, а також для інших зацікавлених сторін, які працюють з людьми, котрі зазнають насильства в сім’ї, – розроблено курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї».

Детальніше...
   

Адвокат з Чернігівщини допоміг клієнтові врятувати землю від орендаря який порушував свої обов’язки

Деталі

chernihiv LizakАдвокат Григорій Лизак допоміг клієнтові у судовому порядку  розірвати договір оренди землі з орендарем, який порушив обов’язок щодо розроблення проекту землеустрою. Таке порушення забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь і передбачають заходи з охорони земель. Це є істотним порушенням договору, адже наслідком такої бездіяльності буде різке зниження родючості ґрунтів орендованої земельної ділянки.

Детальніше...

У школах Менського району обговорили причини виникнення насильства та способи захисту

Деталі

P908572220 жовтня 2017 року начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Лариса Омельяненко провела для учнів 9- х класів Лісківської та Волосківської ЗОШ І-ІІ ступенів Менської районної ради Чернігівської області правопросвітницькі уроки на тему «Що таке насильство? Як себе захистити?», з метою підвищення рівня правової освіти дітей у випадках домашнього насильства, дискримінації, правова допомога особам, які постраждали від насильства.

Детальніше...

Про співпрацю задля посилення правової спроможності місцевих громад Чернігівщини говорили під час прес-конференції

Деталі

IMG 20171023 120817 123 жовтня в прес-центрі «Чиста політика» відбулася прес-конференція, присвячена висвітленню співпраці системи безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області з правозахисними організаціями щодо забезпечення правового захисту та сприяння становленню територіальних громад Чернігівщини.

Детальніше...

У Регіональному центрі відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення посади «інтегратора» Чернігівського МЦ

Деталі

IMG c5a811aef6dadd4899c58e6a4dc35335 V17 жовтня у приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області відбулося засідання конкурсної комісії з відбору начальника відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
У складі конкурсної комісії були: Ірина Протченко – директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області; Олеся Пирковська – заступник директора РЦ з надання БВПД у Чернігівській області; Вероніка Рибак – начальник відділу комунікації та забезпечення доступу до публічної інформації РЦ з надання БВПД у Чернігівській області; Володимир Бобруйко – директор Чернігівського МЦ з надання БВПД.

Детальніше...

Працівники Менського місцевого центру спільно з поліцейськими омбудсменами провели робочу зустріч з працівниками Менського відділу поліції

Деталі

Lenovo A1000 IMG 20171013 11181013 жовтня 2017 року у приміщенні Менського відділу поліції директор Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анатолій Єрмоленко, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Лариса Омельяненко спільно з представниками Управління забезпечення прав людини Національної поліції України Анною Солодько та Аліною Муромець провели робочу зустріч з працівниками Менського відділу поліції.

Детальніше...

Більше статей...

  1. У Регіональному центрі побувала Консультативна місія Європейського Союзу в Україні
  2. Понад 250 тис. вхідних дзвінків прийняли оператори єдиного контакт-центру системи БПД за два роки роботи
  3. Працівників Регіонального центру нагородили подяками з нагоди Дня Юриста
  4. Зустріч із старостами об’єднаних територіальних громад
  5. Вітання з Днем юриста
  6. Працівники місцевих центрів та адвокати пройшли навчання щодо захисту прав шукачів притулку та біженців
  7. У Чернігові обговорили досвід взаємодії центрів з надання правової допомоги та органів місцевого самоврядування
  8. Проведено спільний прийом громадян у смт Сосниця та с.Авдіївка
  9. Розпочався набір другої сотні Програми «Адвокат майбутнього»
  10. В ході навчально-практичного семінару в прокуратурі Чернігівської області обговорили питання дотримання прав осіб, які перебувають в місцях несвободи
   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua