Розташування мобільних пунктів БПД  

mobilni pukti

   

Бюро правової допомоги  

buro pravovoi dopomogi

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
site reg 194
pravoprostir24
   

Архів новин  

Липень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   

indexКонкурс на навчання для громадських радників

Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви добре розумієте її проблеми, прагнете змін і готові виділити час на допомогу громаді, запрошуємо Вас долучитися до міжрегіональної команди громадських радників.

Детальніше...
   

Поновлення на роботі і стягнення середнього заробітку за час перебування на строковій службі

Деталі

Robota v PolshchiНа дане запитання відповість директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко.
Правові основи щодо звернення з позовною заявою про поновлення на роботі і стягнення середнього заробітку за час перебування на строковій службі визначено статтями 119, 234, 235 Кодексу законів про працю України, статтями 118-121, 209, 212-215, 218, 367 Цивільного процесуального кодексу України, Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу».

Детальніше...

Про доступ до електронних сервісів Мін’юста говорили у Прилуцькій райдержадміністрації

Деталі

1 105 липня 2017 року з метою розвитку мережі партнерів та налагодження співпраці із ними головний спеціаліст Прилуцького бюро правової допомоги Тетяна Леута зустрілася із працівниками відділу державної реєстрації Прилуцької райдержадміністрації Оленою Панічевською та Вітою Вегерою щодо забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції України.

Детальніше...

Змінилася назва вулиці, що робити з документами ?

Деталі

95436За даними обласних державних адміністрацій під час декомунізації було перейменовано 51 493 вулиці, провулки, площі та інші населені пункти. Саме тому у громадян виникає питання, чи потрібно переоформлювати правовстановлюючі документи на нерухомість?

Детальніше...

Завдяки професійним діям адвоката з Чернігівщини підзахисного визнано невинуватим та виправдано у вчиненні особливо тяжкого кримінального правопорушення

Деталі

chernihiv Kulesh sАдвокат Валерій Куліш, який співпрацює із Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області, в рамках кримінального провадження домігся визнання клієнта невинуватим у вчиненні особливо тяжкого кримінального правопорушення.

Детальніше...

Працівник Сновського бюро правової допомоги допомогла захистити права тимчасово переміщеної особи

Деталі

BPD27 червня 2017 року до Сновського бюро правової допомоги звернувся громадянин М., який має статус внутрішньо переміщеної особи, для отримання правової допомоги у вирішенні питання, пов’язаного з встановленням факту смерті дружини, яка померла 21 листопада 2016 року на тимчасово окупованій території України, а саме в м. Краснодон Луганської області. Свідоцтво про її смерть видано відділом запису актів громадянського стану Краснодонського міськрайонного управління юстиції Міністерства юстиції Луганської Народної Республіки.

Детальніше...

Більше статей...

  1. У Чернігівській виправній колонії № 44 дізналися про право на безоплатну вторинну правову допомогу
  2. В управліннях Пенсійного Фонду України працювали мобільні консультаційні пункти Чернігівського місцевого центру
  3. Захистити право на спадщину допоміг спеціаліст Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги
  4. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №26
  5. Вітання з Днем Народження!
  6. Вітання з Днем Народження!
  7. Допоможімо врятувати життя колезі!
  8. Про Програми надання безоплатної правової допомоги говорили під час круглого столу
  9. Завдяки компетентним діям адвоката з Чернігівщини суд повернув матері її малолітніх дітей
  10. Колектив Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області щиро вітає директора Ірину Протченко з отриманням ще однієї освіти!
   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua