Деталі

Жодного доказу, який вказував би на вчинення клієнтом дій, направлених на заволодіння майном потерпілих у кримінальному провадженні, як під час досудового слідства так і під час судового слідства не здобуто, та прокурором, відповідно до ст. 92 КПК України суду не було надано. Таким чином, суд прийшов до висновку, що вина обвинуваченогоу вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 185 ч.2, та ст. 289 ч.2 КК України не доведена, а тому його в цій частині необхідно виправдати.
Призначаючи міру покарання обвинуваченому за другим епізодом ст. 289 ч. 2 КК України суд взяв до уваги ступінь суспільної небезпеки скоєного, наслідки від його дій, позитивну характеристику особи обвинуваченого, його ставлення до скоєного злочину, його матеріальне становище, сімейний стан та стан здоров'я-тяжке захворювання, відсутність даних про притягнення до адміністративної відповідальності, вчинення злочину під час іспитового строку та враховуючи молодий вік клієнта, суд вирішив, що покарання за скоєне обвинуваченому повинно бути призначене у вигляді позбавлення волі, однак без конфіскації майна.
Відповідно до вироку Новозаводського районного суду міста Чернігова від 08.04.2016 року підзахисного адвоката Козінової Г.О. визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 289 КК України, та призначено покарання у виді 5 (п’яти) років позбавлення волі. За ч. 2 ст. 185 КК України та ч. 2 ст. 289 КК України клієнта визнано невинуватим за недоведеністю його вини у пред'явленому обвинуваченні і судом виправдано.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua