Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги 2017

Деталі

adv ogolosh

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведенняз 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...

Відкрито курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї»

Деталі

 Відкрито курс дистанційного навчання
«Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї»

e learn

Для адвокатів, працівників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги, а також для інших зацікавлених сторін, які працюють з людьми, котрі зазнають насильства в сім’ї, – розроблено курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї».

Детальніше...

Консультування громадян 10.11.17

Деталі

КОНСУЛЬТУВАННЯ ГРОМАДЯН З ПИТАНЬ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ ЮСТИЦІЇ
ТА
СИСТЕМИ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЙ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
10 листопада 2017 року з 12.00 год. до 13.00 год.
у приміщенні Бахмацької райдержадміністрації
за адресою: 16500, м. Бахмач, вул. Першотравнева, буд. 36
uvaga2

заступником начальника головного територіального управління юстиції у Чернігівській області з питань державної виконавчої служби – начальником Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

П’ятницею Сергієм Миколайовичем

спільно

із заступником директора Регіонального центра з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області

Пирковською Олесею Василівною.

Відбудеться спільний прийом громадян у Сосницькій райдержадмінстрації

Деталі

bvpd logo white3 жовтня 2017 року з 10.00 до 13.00 у приміщенні Сосницької районної державної адміністрації (смт Сосниця, вул. Грушевського, 15) за участі керівництва Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області та Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області відбудеться спільний прийом громадян з питань діяльності органів юстиції та системи надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Довідки за телефонами:

Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області, тел. (0462) 60-49-28.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області, (0462) 651-477.

Оголошення про вакансію на посаду начальника відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БВПД

Деталі

konkurs 200Оголошення про вакансію на посаду начальника відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (бюджетна установа у сфері управління Міністерства юстиції України).
Чернігівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги оголошує про вакансію для залучення фахівця, який зацікавлений у роботі у сфері комунікації у місцевому центрі.

Детальніше...

Відбудеться спільний прийом громадян у місті Городня

Деталі

bvpd logo white07 вересня 2017 року з 10.30 до 12.00 у приміщенні Городнянської районної державної адміністрації (м. Городня, вул. Троїцька, 10) директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олегом Трейтяком проведуть прийом громадян.

ШУКАЄМО АКТИВНИХ ГРОМАДЯН!

Деталі

indexКонкурс на навчання для громадських радників

Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви добре розумієте її проблеми, прагнете змін і готові виділити час на допомогу громаді, запрошуємо Вас долучитися до міжрегіональної команди громадських радників.

Детальніше...

Відбудеться спільний прийом громадян в Ічнянському бюро правової допомоги

Деталі

bvpd logo white15 серпня 2017 року з 10.00 до 12.00 у приміщенні Ічнянського бюро правової допомоги (м. Ічня, вул. Воскресінська, 26) директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олегом Трейтяком проведуть прийом громадян.

Відбудеться спільний прийом громадян у Ріпкинському бюро правової допомоги

Деталі

BPD


02 серпня 2017 року з 10.00 до 12.00 у приміщенні Ріпкинського бюро правової допомоги (смт Ріпки, вул. Попудренка, 8 А) директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олегом Трейтяком проведуть прийом громадян.

 

До уваги засобів масової інформації!

Деталі

s uvaga 2001 серпня 2017 року відбудеться прес-конференція керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області про результати діяльності за перше півріччя 2017 року.

Місце проведення: Готель «Reikartz Чернігів» (вулиця Гетьмана Полуботка, 22/28, м. Чернігів).

Початок заходу: о 14.00, реєстрація учасників: о 13.40.

До участі у заході запрошуються представники засобів масової інформації.

Детальніше...

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua