ШУКАЄМО АКТИВНИХ ГРОМАДЯН!

Деталі

indexКонкурс на навчання для громадських радників

Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви добре розумієте її проблеми, прагнете змін і готові виділити час на допомогу громаді, запрошуємо Вас долучитися до міжрегіональної команди громадських радників.

Детальніше...

Зміни поштових адрес центрів у зв`язку з блокуванням поштових сервісів

Деталі

uvagaШановні адвокати системи БПД та користувачі сайту!

Повідомляємо, що відбулись зміни у контактних даних місцевих центрів та Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області. Відтепер діють нові електронні адреси:

  • для Регіонального центру - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • для Чернігівського місцевого центру з надання БВПД - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • для Менського місцевого центру з НБВПД - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • для Ніжинського місцевого центру з НБВПД - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Також прохання до адвокатів, які раніше користувались електронною поштою "Яндекс" або "MAIL.RU", повідомити Регіональний центр про свої нові електронні адреси.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВАКАНСІЮ

Деталі

uvaga konkurs

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВАКАНСІЮ

на посаду начальника відділу комунікації та забезпечення доступу до публічної інформації регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області (бюджетна установа у сфері управління Міністерства юстиції України)
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області оголошує про вакансію для залучення фахівця, який зацікавлений у роботі у сфері комунікації у регіональному центрі. Назва посади – « начальник відділу комунікації та забезпечення доступу до публічної інформації».

Детальніше...

Опитування громадян щодо якості надання послуг з реєстрації ГО

Деталі

opituvanyaУкраїнський незалежний центр політичних досліджень за підтримки Координаційного центру з надання правової допомоги проводить Опитування громадян щодо якості надання послуг з реєстрації громадських об'єднань.

Опитування проводиться з метою аналізу результатів реформи, що полягає у залученні фронт-офісів до прийому-видачі документів у сфері реєстрації громадських об'єднань, та, за необхідності, в удосконаленні надання таких послуг.

Запрошуємо Вас пройти опитування за цим посиланням та висловити свою думку щодо якості надання послуг з реєстрації громадських об'єднань.

Місцеві центри отримають нову функцію у сфері державної реєстрації громадських формувань

Деталі

reestraciyaВідтепер зареєструвати громадське об’єднання можна у місцевих центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Для створення доступних умов для легалізації громадських формувань Міністерством юстиції України прийнято рішення створити нові точки доступу до реєстрації громадських об’єднань та наділити місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги функціями з прийняття та видачі документів для державної реєстрації громадських організацій.

Детальніше...

Оголошується відкритий конкурс з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги

Деталі

uvaga konkursКоординаційний центр з надання правової допомоги оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги.

Переглянути наказ Координаційного центру №25 від 31.03.2016 «Про проведення конкурсу з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги»

Переглянути наказ Координаційного центру № 29 від 27.04.2016 "Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги"

Детальніше...

Відверта розмова:ONLINE

Деталі

280416 2Про реформування галузі юстиції, переваги та недоліки нової форми правової допомоги, а також діяльність регіонального Центру вторинної правової допомоги поговоримо у прямому ефірі радіопрограми Відверта розмова:ONLINE.

Ефір відбудеться у четвер, 28 квітня. Початок – 18.20.

Гості студії: в.о. начальника головного управління юстиції в Чернігівській області В’ячеслав Хардіков та директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Чернігівській області Ірина Протченко.

Реформування територіальних органів юстиції та системи надання безоплатної правової допомоги

Деталі

reformaПостановою Кабінету Міністрів України «Про реформування територіальних органів Міністерства юстиції та розвиток системи надання безоплатної правової допомоги» від 11.02.2016 № 99 передбачена ліквідація 586 територіальних органів Міністерства юстиції на районному та міському рівнях та створення у районних центрах та містах обласного значення 428 бюро правової допомоги.
Замість територіальних управлінь юстиції, що ліквідовуються, будуть утворені бюро правової допомоги як відокремлені підрозділи місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які діють в Україні з 1 липня 2015 року.

Детальніше...

Підсумкова нарада 2015

Деталі

narada23 грудня 2015 року відбудеться підсумкова нарада колективів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області та Місцевих центрів Чернігівської області за результатами роботи у 2015 році та планування на 2016 рік.

Захід відбудеться за адресою: м.Чернігів, пр-кт Миру 43 ( Чернігівська обласна рада, перший поверх, аудиторія №3).

Початок заходу 23 грудня 2015 року о 11:00

Шановні колеги!!!

Деталі

Шановні колеги!!!


1276855098 bankoboev.ru na pravoe delo vedet chelovechek tolp10 грудня святкують Міжнародний день прав людини.
Це свято знаменує річницю ухвалення Генеральною асамблею ООН Загальної декларації прав людини в 1948 році. Декларація прав людини проголошує права особистості, цивільні та політичні права і свободи (рівність усіх перед законом, право кожного на свободу і особисту недоторканність, свободу совісті та інші права).
На даний час нашим головним завданням стоїть захист прав людини та дотримання збоку держави тих прав, які зазначено у національному законодавстві та міжнарордно-правових актах, ратифікованих Україною.
Бажаємо Вам успіхів у роботі, спрямованій на захист прав людини і основоположних свобод, та розбудові демократичного громадянського суспільства.

З повагою,
Колектив Регіонального центру з надання
безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua