Вирішення проблемних питань у діяльності органів поліції стосовно дотримання прав і свобод людини

Деталі

 

 bvpd logo white

До уваги громадян!

30 січня 2018 року з 10:00 до 11:00 год. у приміщенні Ріпкинського бюро правової допомоги (за адресою: смт. Ріпки, вул. Попудренка, 8-а)

відбудеться виїзний прийом громадян.

 Вирішення проблемних питань у діяльності органів поліції стосовно дотримання прав і свобод людини

 У роботі консультаційного пункту візьмуть участь :

 заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Олеся Пирковська,

начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Якубенко

спільно

із представниками Управління забезпечення прав людини Національної поліції України Анною Солодько

та Аліною Муромець

За додатковою інформацією та попереднім записом

звертайтеся за адресою: смт. Ріпки, вул. Попудренка, 8-а

за телефонами . (04641) 2-19-12, (04641) 4-13-67

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги 2017

Деталі

adv ogolosh

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведенняз 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...

Відкрито курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї»

Деталі

 Відкрито курс дистанційного навчання
«Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї»

e learn

Для адвокатів, працівників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги, а також для інших зацікавлених сторін, які працюють з людьми, котрі зазнають насильства в сім’ї, – розроблено курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї».

Детальніше...

Консультування громадян 10.11.17

Деталі

КОНСУЛЬТУВАННЯ ГРОМАДЯН З ПИТАНЬ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ ЮСТИЦІЇ
ТА
СИСТЕМИ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЙ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
10 листопада 2017 року з 12.00 год. до 13.00 год.
у приміщенні Бахмацької райдержадміністрації
за адресою: 16500, м. Бахмач, вул. Першотравнева, буд. 36
uvaga2

заступником начальника головного територіального управління юстиції у Чернігівській області з питань державної виконавчої служби – начальником Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

П’ятницею Сергієм Миколайовичем

спільно

із заступником директора Регіонального центра з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області

Пирковською Олесею Василівною.

Відбудеться спільний прийом громадян у Сосницькій райдержадмінстрації

Деталі

bvpd logo white3 жовтня 2017 року з 10.00 до 13.00 у приміщенні Сосницької районної державної адміністрації (смт Сосниця, вул. Грушевського, 15) за участі керівництва Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області та Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області відбудеться спільний прийом громадян з питань діяльності органів юстиції та системи надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Довідки за телефонами:

Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області, тел. (0462) 60-49-28.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області, (0462) 651-477.

Оголошення про вакансію на посаду начальника відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БВПД

Деталі

konkurs 200Оголошення про вакансію на посаду начальника відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (бюджетна установа у сфері управління Міністерства юстиції України).
Чернігівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги оголошує про вакансію для залучення фахівця, який зацікавлений у роботі у сфері комунікації у місцевому центрі.

Детальніше...

Відбудеться спільний прийом громадян у місті Городня

Деталі

bvpd logo white07 вересня 2017 року з 10.30 до 12.00 у приміщенні Городнянської районної державної адміністрації (м. Городня, вул. Троїцька, 10) директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олегом Трейтяком проведуть прийом громадян.

ШУКАЄМО АКТИВНИХ ГРОМАДЯН!

Деталі

indexКонкурс на навчання для громадських радників

Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви добре розумієте її проблеми, прагнете змін і готові виділити час на допомогу громаді, запрошуємо Вас долучитися до міжрегіональної команди громадських радників.

Детальніше...

Відбудеться спільний прийом громадян в Ічнянському бюро правової допомоги

Деталі

bvpd logo white15 серпня 2017 року з 10.00 до 12.00 у приміщенні Ічнянського бюро правової допомоги (м. Ічня, вул. Воскресінська, 26) директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олегом Трейтяком проведуть прийом громадян.

Відбудеться спільний прийом громадян у Ріпкинському бюро правової допомоги

Деталі

BPD


02 серпня 2017 року з 10.00 до 12.00 у приміщенні Ріпкинського бюро правової допомоги (смт Ріпки, вул. Попудренка, 8 А) директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олегом Трейтяком проведуть прийом громадян.

 

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua