У с. Вербичі дізнавалися про обмеження щодо призначення житлових субсидій

Деталі

IMG 741024 травня 2018 року керівник Ріпкинського бюро правової допомоги Олександр Гаан провів прийом громадян у приміщенні сільської ради с. Вербичі (Ріпкинського району Чернігівської області).

Детальніше...

Лекція для учнів школи-інтернату

Деталі

IMG 3d5c98660b3136a349b63e0466c8b632 V22 травня 2018 року в приміщенні Городнянської спеціалізованої школи інтернат І-ІІІ ступенів головний спеціаліст відділу «Городнянське бюро правової допомоги» Дмитро Самійленко в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я Маю Право!» провів лекцію для учнів на тему «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх».

Детальніше...

Відбулась виховна бесіда із засудженими у Чернігівському міському відділі з питань пробації

Деталі

7654345678765432ц345621 травня 2018 року, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко спільно з представниками служби пробації взяли участь у зустрічі із засудженими особами, які перебувають на обліку, для проведення виховної бесіди.

Детальніше...

У Талалаїській райдержадміністрації говорили про зміни у законодавстві

Деталі

DSCN1131 117 травня 2018 року з метою проведення інформаційно-просвітницьких заходів «Я маю право!» серед населення , підприємств, установ на правову тематику начальник Талалаївського бюро правової допомоги Яна Мудревська зустрілася із працівниками сектору економіки Талалаївської райдержадміністрації.

Детальніше...

У с. Голубичі консультували як перерахувати пенсію

Деталі

IMG 737117 травня 2018 року керівник Ріпкинського бюро правової допомоги Олександр Гаан провів прийом громадян у приміщенні сільської ради с. Голубичі (Ріпкинського району Чернігівської області).

Детальніше...

Вітання з Днем Народження!

Деталі

roseКолектив Регіонального центру з надання БВПД
у Чернігівській області
щиро вітає директора Центру

Протченко Ірину Борисівну

З Днем Народження!

Сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра. Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

Адвокат з Чернігівщини допоміг військовослужбовцю звільнитися з військової служби

Деталі

41 mainНа сьогоднішній день досить часто в повсякденному житті порушуються конституційні права та свободи громадян. Як діяти в такій ситуації, якщо порушується право на звільнення з військової служби у Збройних силах України по закінченню контракту?

Детальніше...

Про порядок та умови надання державної цільової підтримки деяким категоріям громадян для здобуття професійно-технічної та вищої освіти говорили на семінарі у м.Ніжині

Деталі

98744578пр16 травня 2018 року з метою проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів для учасників АТО щодо вирішення найбільш актуальних правових питань вказаної категорії населення начальник відділу правопросвітництва та взаємодії із суб’єктами надання БППД Олена Іванова та начальник відділу інформації та консультації Ніжинського місцевого центру з надання БВПД Олександр Старчак взяли участь у семінарі для учасників АТО , що перебувають на обліку у Ніжинському міськрайонному центрі зайнятості .

Детальніше...

Проведено моніторинг діяльності Ніжинського місцевого центру з надання БВПД

Деталі

978915 травня 2018 року начальник відділу моніторингу діяльності місцевих центрів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Анатолій Леоненко в рамках робочих відряджень, запланованих у 2018 році, здійснив моніторинг роботи Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Що значить бути громадянином України обговорили з вихованцями Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою

Деталі

IMG c601888c7af0cb3441943537e409434f V16 травня начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Якубенко та начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівські області Ірина Бондаренко провели виховну годину у Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою на тему: «Я громадянин України».

Детальніше...

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua