Особливості застосування праці неповнолітніх осіб в Україні

Деталі

d60ae44b80f782301502f8b96ce5be9588f8e14bКонституція України проголосила право кожного на працю і встановила умови для його реалізації. Держава враховує певні фізичні, фізіологічні та інші особливості неповнолітніх, і виявляє турботу про здоров’я молодого покоління. Законодавчо це закріплено, зокрема в ст.43 Конституції України.

Детальніше...

Права дітей. Що про них треба знати?

Деталі

19552Які права має кожна дитина?

Основним міжнародним документом, в якому викладені права дитини, є Конвенція ООН про права дитини. В українському законодавстві правовими документами, які регулюють це питання, є Конституція України, Сімейний кодекс України, Закон України "Про охорону дитинства" та Цивільний кодекс України.

Детальніше...

Протидія булінгу як один з пріоритетних напрямів держаної політики України

Деталі

991788Україна - в першій десятці країн Європи за поширеністю булінгу з-поміж школярів 11-15 років. За інформацією Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), із булінгом у колі однолітків в Україні стикалися майже 70% дітей.

Детальніше...

Працівники Регіонального центру провели нараду в Ніжинському МЦ

Деталі

75321458419 листопада 2018 року заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Олеся Пирковська та начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Якубенко здійснили робочий візит до Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Визнання права власності на земельну ділянку у порядку спадкування за заповітом

Деталі

739158На сьогоднішній день, досить поширеною є ситуація, коли після смерті родичів спадкоємці вирішують оформити спадкове майно, однак нотаріус відмовляє у зв’язку з відсутністю документу, що посвідчує право власності спадкодавця на земельну ділянку.

Детальніше...

У м.Ніжин вивчали досвід роботи сімейної медицини

Деталі

IMG 9951На виконання підписаного Меморандуму про співпрацю із Чернігівським регіональним відділенням Асоціації міст України, начальник відділу комунікації та забезпечення доступу до публічної інформації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Вероніка Рибак та начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД Ніжинського місцевого центру з надання БВПД Олена Іванова взяли участь у навчальному візиті представників органів місцевого самоврядування до м. Ніжина.

Детальніше...

На Чернігівщині адвокат допоміг поновити виплату пенсії внутрішньо переміщеній особі

Деталі

1417607718 pereselenc 810x619У травні 2018 року до одного з бюро Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин М., який є внутрішньо переміщеною особою, з проханням допомогти поновити виплату пенсії, виплата якої йому була припинена з лютого 2018 року у зв’язку із скасуванням дії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та прийняттям відповідною Комісією з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам рішення про припинення йому соціальних виплат через відсутність за місцем фактичного проживання. При цьому він зазначив, що на окуповану територію до покинутого місця проживання він не повертався, а їздив на деякий час в іншу країну.

Детальніше...

Порядок обміну земельними ділянками за схемою «пай на пай»

Деталі

8566951У власників земельних ділянок із цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва інколи виникає питання, щодо можливості обміну цих земельних ділянок. З огляду на п. 15 Перехідних положень ЗК України можна дійти до висновку, що обіг (купівля - продаж або інші способи відчуження) земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2019 року, не допускається.

Детальніше...

У виправній колонії проведено консультування засуджених осіб

Деталі

24862161 2055002658048667 9104043420937236743 n15 листопада заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Олеся Пирковська та начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Якубенко відвідали державну установу «Чернігівська виправна колонія № 44» з метою проведення правового консультування.

Детальніше...

У Чернігові обговорили як протидіяти булінгу у шкільному середовищі

Деталі

1 КЗ 15.11.201815 листопада директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко спільно з директором Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимиром Бобруйко взяли участь у координаційній зустрічі щодо обговорення протидії цькуванню у школах.

Детальніше...

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua