Чернігівський та Менський МЦ обмінялися досвідом

Деталі

IMG 20170421 113914 121 квітня 2017 року у Чернігівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбувся семінар на тему:«Розвиток системи надання безоплатної правової допомоги в роботі місцевих центрів», на якому були присутні директор Ірина Протченко та заступник директора Регіонального центру з надання БВПД Олеся Пирковська, працівники Менського та Чернігівського місцевих центрів з надання БВПД.

Детальніше...

До 1 липня громадські об’єднання можуть встигнути зробити зміни у Статуті

Деталі

image 0 02 05 c792bb0fd9fb91b9b6833b65d546505aa8479160dfe295e88ab46471473e0fbf V21 квітня у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області відбулася семінар-нарада для відповідальних осіб місцевих центрів за прийом документів від неприбутковим організаціям щодо приведення у відповідність до вимог Податкового Кодексу установчих документів для включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Детальніше...

Наша колега потребує допомоги у боротьбі з недугою!

Деталі

yulia kramatorskНаша колега, фахівчиня Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлія Усова, портребує дороговартісної медичної допомоги. У Юлії виявили папілярний рак щитоподібної залози із метостазами. Діагноз (переглянути) потребує якомога швидшого оперативного втручання, адже, за словами медиків, якщо не зволікати з операцією, то шанси на повне видужання дуже великі. Після операції, яка запланована до проведення вже в травні, також потрібно буде пройти курс хіміотерапії та іншого необхідного лікування.

Юлія та її родина дуже потребують допомоги у зібранні необхідних для лікування коштів.

Просимо усіх небайдужих допомогти!

Номер карти у ПриватБанку для перерахунку коштів: 
5168 7572 6573 7504 (Усова Юлія Володимирівна), або

5168 7572 1756 5789 (Усова Ніна Анатоліївна, мама Юлії)

У системі БПД відтепер доступне дистанційне навчання для фахівців, які працюють з клієнтами

Деталі

trening 200Із 18 квітня 2017 року в системі безоплатної правової допомоги в Україні запроваджено дистанційний навчальний курс «Робота з клієнтом», який розроблено на основі практики надання БПД та реальних потреб у навчанні, досліджених у результаті опитування фахівців місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Курс розроблено насамперед для працівників бюро правової допомоги та відділів правової інформації та консультацій місцевих центрів. Разом із тим, навчання доступне й іншим працівникам системи БПД та усім фахівцям поза системою, які працюють із людьми та/або цікавляться питаннями надання послуг, орієнтованих на потреби клієнтів.

Детальніше...

Вітання з Великоднем!

Деталі

261154 1

Христос Воскрес!
Від щирого серця вітаємо зі Світлим Христовим воскресінням - Великоднем!

Нехай царюють у кожному серці радість і душевний спокій!
Бажаємо виконання всіх ваших надій і благих починань, миру, добра і любові.

З повагою
колектив Регіонального центру
з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області

Що робити у разі виявлення помилок у правовстановлюючих документах?

Деталі

vopros 1024x1024Досить часто громадяни зустрічаються із проблемою виявлення помилок в документах, що посвідчують особу. Зокрема, коли невірно написані ім’я, по-батькові, прізвище, місце і час народження тощо. Найпоширенішими є помилки в особистих документах: паспортах, свідоцтвах про народження, трудових книжках, а також у правовстановлюючих документах на майно. Невірне написання навіть однієї літери в прізвищі особи може призвести до негативних наслідків як для неї, так і для її спадкоємців. Які шляхи вирішення цієї проблеми?

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №23

Деталі

Digest newsВийшов 23-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж березня 2017 року: головні події та підсумки, про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також, традиційно, приклади успішного захисту та представництва у судах в інтересах клієнтів системи БПД, актуальні вакансії у системі, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Детальніше...

Фахівці Сновського бюро правової допомоги сприяли у вирішенні проблем сім’ї вимушених переселенців

Деталі

BPDУ жовтні минулого року до спеціалістів Сновського бюро правової допомоги звернулася клієнтка з проханням допомогти їй у вирішенні ряду правових проблем.
Життєва ситуація, у якій опинилася жінка, стосувалася стягнення з колишнього чоловіка заборгованості по сплаті аліментів на утримання їх неповнолітнього сина. До початку АТО сім’я проживала на Донбасі, однак у зв’язку із конфліктом на сході України періодичні виплати на утримання дитини припинилися, органи державної виконавчої служби перестали працювати. За цей час син клієнтки виріс та вступив до вищого навчального закладу, у зв’язку із чим зросли матеріальні витрати на його утримання.

Детальніше...

У місті Бобровиця відбувся спільний прийом громадян

Деталі

image 0 02 05 ca838d4198bb2d30ce3b8b84d9e38fdd6e7adc8329a10abe2f508bce30ab61ea V7 квітня 2017 року на базі Бобровицького бюро правової допомоги відбувся прийом громадян з юридичних питань. Прийом проводили директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олегом Трейтяком, за участю заступника начальника Бобровицького бюро правової допомоги Інни Овдій.

Детальніше...

Правозахисниця з Чернігівщини допомогла чоловіку оформити право власності на спадкове нерухоме майно

Деталі

KornienkoАдвокат Тетяна Корнієнко допомогла клієнту, у якого були відсутні правовстановлюючі документи на спадкове майно, в судовому порядку визнати право власності за заповітом.

Детальніше...

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua