На Чернігівщині адвокат захистив чоловіка, якого безпідставно звинуватили у керуванні транспортним засобам у стані алкогольного сп'яніння

Деталі

BPDУ січні 2018 року до Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся житель міста Ніжин для представництва його інтересів у суді по справі про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобам у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).

Детальніше...

Відбувся «круглий стіл» з актуальних правових питань для внутрішньо переміщених осіб

Деталі

27867311 10208548769514992 8087902381089508250 n15 лютого 2018 року директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко взяв участь в обговоренні «Стан дотримання прав внутрішньо переміщених осіб».

Детальніше...

Отримання статусу інваліда війни військовослужбовцю, що отримав поранення під час участі в АТО

Деталі

1413805442 9747 minomet lugansk ato reutersНа сьогодні досить актуальними залишаються питання отримання статусу інваліда війни військовослужбовцями, що отримали поранення,захищаючи Батьківщину. Про перелік необхідних документів,етапи підготовки, строки розгляду, вартість, підстави для позбавлення статусу - на ці та інші питання відповідає начальник Варвинського бюро правової допомоги Юлія Коваленко.

Детальніше...

На Чернігівщині налагоджували співпрацю з Центром розвитку місцевого самоврядування

Деталі

IMG f75679f516678fa2a37c135dcf7597c8 V15 лютого в м. Чернігів відбулася робоча зустріч директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірини Протченко з директорами Чернігівського і Дніпропетровського Центрів розвитку місцевого самоврядування Іриною Кудрик та Оленою Тертишною.

Детальніше...

Про посилення покарання за несплату аліментів говорили на семінарі у м. Ніжині

Деталі

345678909876514 лютого 2018 рокув рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО» у приміщенні Ніжинського місцевого центру з надання БВПД відбувся інформаційно- консультаційний семінар «Зміни у законодавстві. Аліменти.» за участі працівників центру Ніжинського міськрайонного відділу державної виконавчої служби.

Детальніше...

Працівники місцевих центрів дізналися про стандарти якості надання БВПД у цивільному, адміністративному процесах та представництва у кримінальному процесі

Деталі

S295001013 лютого працівники місцевих центрів та їх структурних підрозділів в рамках тренінгу дізнавалися про стандарти якості надання БВПД у цивільному, адміністративному процесах та представництва у кримінальному процесі.

Детальніше...

У Чернігові відбувся тренінг з вирішення актуальних правових проблем вразливих верст населення в місцевих громадах

Деталі

S293001113 лютого в м.Чернігів відбувся тренінг для працівників місцевих центрів та їх структурних підрозділів на тему: «Вирішення актуальних правових проблем вразливих верст населення в місцевих громадах».

Детальніше...

Затверджено стандарти якості надання БВПД у цивільному, адміністративному процесах та представництва у кримінальному процесі

Деталі

standardCASНаказом Мін’юсту від 21.12.2017 № № 4125/5 затверджені стандарти, якими мають керуватися адвокати при наданні безоплатної вторинної правової допомоги суб’єктам права на таку допомогу у цивільному та адміністративному процесах, а також представництві інтересів потерпілих і свідків, які мають право на БВПД, у кримінальному процесі (далі – Стандарти).

«Метою розроблення і впровадження цих стандартів є насамперед своєчасне та якісне надання в необхідному обсязі безоплатної вторинної правової допомоги усім, хто її потребує та має право відповідно до закону. Впровадження стандартів, у першу чергу, має на меті гарантувати якість наданих правових послуг нашим клієнтам. Воно сприятиме ефективному використанню коштів державного бюджету, виділених на оплату послуг та відшкодування витрат адвокатів, які співпрацюють із системою надання безоплатної правової допомоги, а також сприятиме підвищенню їх професійного рівня», - каже директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк. За його словами, дотримання стандартів стане для адвокатів захистом від необґрунтованих претензій та скарг.

Детальніше...

Вітання з Днем народження

Деталі

vitannya drВітаємо директора Ніжинського місцевого центру з надання БВПД
Бригинця Володимира Дмитровича
з Днем народження!

Від щирого щирого серця бажаємо міцного здоров'я на багато років життя, родинного щастя й добробуту, успіхів та натхнення у справі допомоги людям.

Колектив Регіонального центру
з надання безоплатної вторинної правової допомоги
у Чернігівській області.

Проведено прес-брифінг за підсумки роботи системи безоплатної правової допомоги на Чернігівщині у 2017 році

Деталі

IMG 20180206 142521 1 500x66706 лютого в приміщені Чернігівської обласної державної адміністрації відбувся спільний прес-брифінг щодо роботи системи надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області в 2017 році та підсумки роботи юстиції на Чернігівщині.

 

Детальніше...

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua