У Корюківській об’єднаній територіальній громаді відбувся спільний прийом громадян

Деталі

226 травня 2017 року на базі Корюківського бюро правової допомоги відбувся прийом громадян з юридичних питань. Прийом проводили директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олегом Трейтяком, за участю працівників бюро правової допомоги.

Детальніше...

У Ніжинському місцевому центрі створено робочу групу з визначення правових потреб територіальних громад

Деталі

P5160109 1Із 05 травня поточного року при Ніжинському місцевому центрі діє робоча група, метою роботи якої є визначення правових потреб територіальних громад у межах юрисдикції місцевого центру. Її головою призначено начальника відділу представництва Ніжинського місцевого центру Сербін Олену Володимирівну. Основними завданнями робочої групи є: вивчення проблемних питань, що виникають у жителів територіальних громад у межах юрисдикції місцевого центру та надання пропозицій щодо шляхів їх вирішення; надання пропозицій щодо удосконалення нормативно-правової бази та надання безоплатної правової допомоги цільовим групам в межах юрисдикції місцевого центру.

Детальніше...

Про збільшення прожиткового мінімуму говорили у Талалаївському районі

Деталі

DSCN4208 118 травня 2017 року з метою проведення інформаційних заходів в управліннях пенсійного фонду працівники Талалаївського бюро правової допомоги взяли участь у засіданні «за круглим столом» , що відбувся у приміщенні Талалаївського сектору обслуговування громадян Бахмацького об'єднаного управління Пенсійного фонду України.

Детальніше...

У Корюківському бюро правової допомоги відбудеться спільний прийом громадян

Деталі

bvpd logo white26 травня 2017 року з 11.00 до 13.00 у приміщенні Бюро правової допомоги за адресою: м.Корюківка, вул. Вокзальна, буд. 24, відбудеться прийом громадян з питань надання безоплатної правової допомоги та діяльності органів юстиції.
Правові консультації надаватимуть директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко та начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк.

Детальніше...

Працівники бюро правової допомоги та поліції обговорили питання взаємодії із попередження домашнього насильства у Варвинському районі

Деталі

11.05.2017 3З метою проведення правопросвітницьких заходів, спрямованих на запобігання випадкам домашнього насильства, Варвинське бюро правової допомоги спільно із працівниками поліції, підтримали Всеукраїнську інформаційну кампанію про домашнє насильство.Яку ініціював Центр інформації про права людини: “Насильство: Мовчати не можна говорити. Кому поставте самі”.

Детальніше...

Проведений моніторинг діяльності Ніжинського місцевого центру

Деталі

116 травня 2017 року з метою проведення регулярного моніторингу діяльності місцевих центрів та оцінювання якості послуг БПД представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області: заступник директора Олеся Пирковська, начальник відділу організації надання БВПД Олена Якубенко та начальник відділу моніторингу діяльності місцевих центрів з надання БВПД Анатолій Леоненко відвідали Ніжинський місцевий центр.

Детальніше...

Проблему працевлаштування молоді за кордоном обговорювали у Талалаївському районі

Деталі

DSC01002 110 травня 2017року з метою проведення правопросвітницьких заходів, спрямованих на запобігання безробіттю, начальник Талалаївського бюро правової допомоги Яна Мудревська провела семінар для молоді, що перебуває на обліку у відділі сприяння зайнятості в Талалаївському районі.

Детальніше...

Вітання з Днем народження

Деталі

roseКолектив Регіонального центру з надання БВПД
у Чернігівській області щиро вітає директора
Протченко Ірину Борисівну

З Днем Народження!

Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту.
Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких.
Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!

Відбулася зустріч представників системи безоплатної правової допомоги та служби пробації

Деталі

18516369 1933559770192957 2100757461 n15 травня 2017 року директор Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області Ірина Протченко, заступник директора Олеся Пирковська та директор Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимир Бобруйко взяли участь у зустрічі з представниками служби пробації області. Ірина Протченко поінформувала присутніх про роботу Регіонального центру в області, зокрема, про суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу у кримінальному процесі, порядок залучення адвокатів, співпрацю з партнерами. Також, директор Регіонального центру надала присутнім інформацію щодо функціонування в області місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та відкриття з 01 вересня 2016 року бюро правової допомоги. У своєму виступі Олеся Пирковська акцентувала увагу на якості послуг, які надаються адвокатами за дорученнями центрів, оплаті їх послуг та підвищенні кваліфікації. Володимир Бобруйко поінформував учасників зустрічі про повноваження місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, роботу мобільних консультаційних пунктів, суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу у цивільному та адміністративному процесах.

Детальніше...

У Загальноміському бібліотечно-інформаційному центрі міста Славутич проведено виїзний прийом громадян

Деталі

IMG 20170512 10593912 травня 2017 року заступник керівника Славутицького бюро правової допомоги Ольга Лазаренко провела виїзний прийом громадян.

Детальніше...

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua