У Чернігові обговорили допомогу шукачам міжнародного захисту та біженцям

Деталі

IMG 20170922 09354322 вересня в «Парк-готелі «Чернігів» відбувся круглий стіл «Захист шукачів міжнародного захисту та біженців. Міжнародні та національні стандарти».
У заході взяли участь в.о. директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Олеся Пирковська, директор Чернігівського МЦ з надання БВПД Володимир Бобруйко, судді, представники поліції, прикордонних установ, міграційних служб, пункту перебування іноземців, служби у справах дітей та інші.

Детальніше...

Директор Менського місцевого центру взяв участь у конференції «Суди і вирішення спорів в режимі он-лайн: покращення доступу до правосуддя в Україні»

Деталі

21641155 1952641501677893 272346420286030036 o19 та 20 вересня 2017 року директор Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анатолій Єрмоленко взяв участь у конференції «Суди і вирішення спорів в режимі он-лайн: покращення доступу до правосуддя в Україні», запланованої Програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» (м. Київ).

Детальніше...

Працівники бюро правової допомоги Чернігівської області пройшли навчання з кримінально-процесуальних питань

Деталі

IMG 20170920 09245520 вересня у місті Чернігів відбувся одноденний каскадний тренінг для фахівців системи БПД у Чернігівській області з кримінально-правових та кримінально-процесуальних питань. Учасниками тренінгу стали працівники бюро правової допомоги, а також місцевих центрів, які безпосередньо працюють із клієнтами. Навчальний захід організований та відбувся за підтримки проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», що впроваджується за фінансового сприяння уряду Данії.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №28

Деталі

Digest newsВийшов 28-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж останнього місяця 2017 року: головні події та підсумки, про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також, традиційно, приклади успішного захисту та представництва у судах в інтересах клієнтів системи БПД, актуальні вакансії у системі, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Детальніше...

Представники Регіонального центру провели моніторинг роботи Менського місцевого центру

Деталі

DSCN007818 вересня 2017 року головний бухгалтер Катерина Кирієнко та начальник відділу моніторингу діяльності місцевих центрів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Анатолій Леоненко здійснили моніторинг роботи Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

У Корюківському районному відділі державної виконавчої служби обговорили актуальні зміни в законодавстві

Деталі

10574324 580bc5cab9ce5814 вересня 2017 року начальник Корюківського бюро правової допомоги Євгенія Левченко провела робочу зустріч з колективом Корюківського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області.
Метою даної зустрічі стало обговорення ряду змін в чинному законодавстві.

Детальніше...

Завдяки адвокату з Чернігівщини працівника поновили на роботі із виплатою середнього заробітку за час вимушеного прогулу

Деталі

425 bigАдвокат Владислав Костюченко, який співпрацює із Менським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, допоміг клієнту довести неправомірність наказу директора про його звільнення та стягнути з закладу середній заробіток за час вимушеного прогулу у розмірі 4 879 грн. 45 коп.

Детальніше...

В місті Остер та смт Козелець працювали мобільні консультативні пункти з питань захисту землевласників та землекористувачів

Деталі

222112 вересня 2017 року на базі Остерської міської ради та Козелецької районної державної адміністрації працювали мобільні консультативні пункти доступу до системи безоплатної вторинної правової допомоги з питань захисту прав землевласників та землекористувачів.

Детальніше...

У регіонах пройдуть тренінги для працівників бюро правової допомоги з кримінально-процесуальних питань

Деталі

kaskad150917 1Протягом вересня та жовтня у всіх регіонах України пройдуть одноденні каскадні тренінги для фахівців системи БПД з кримінально-правових та кримінально-процесуальних питань. Їх учасниками стануть працівники бюро правової допомоги, а також місцевих центрів, які безпосередньо працюють із клієнтами. Навчальні заходи організовані та відбудуться за підтримки проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», що впроваджується за фінансового сприяння уряду Данії.

Детальніше...

Продовжується робота мобільних консультативних пунктів доступу з питань захисту прав землевласників та землекористувачів

Деталі

DSCN006014 вересня 2017 року у м. Новгород-Сіверський пройшла робота мобільних консультативних пунктів доступу до системи безоплатної вторинної правової допомоги з питань захисту прав землевласників та землекористувачів.

Детальніше...

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua