Поновлення на роботі і стягнення середнього заробітку за час перебування на строковій службі

Деталі

Robota v PolshchiНа дане запитання відповість директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко.
Правові основи щодо звернення з позовною заявою про поновлення на роботі і стягнення середнього заробітку за час перебування на строковій службі визначено статтями 119, 234, 235 Кодексу законів про працю України, статтями 118-121, 209, 212-215, 218, 367 Цивільного процесуального кодексу України, Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу».

Детальніше...

Про доступ до електронних сервісів Мін’юста говорили у Прилуцькій райдержадміністрації

Деталі

1 105 липня 2017 року з метою розвитку мережі партнерів та налагодження співпраці із ними головний спеціаліст Прилуцького бюро правової допомоги Тетяна Леута зустрілася із працівниками відділу державної реєстрації Прилуцької райдержадміністрації Оленою Панічевською та Вітою Вегерою щодо забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції України.

Детальніше...

Змінилася назва вулиці, що робити з документами ?

Деталі

95436За даними обласних державних адміністрацій під час декомунізації було перейменовано 51 493 вулиці, провулки, площі та інші населені пункти. Саме тому у громадян виникає питання, чи потрібно переоформлювати правовстановлюючі документи на нерухомість?

Детальніше...

Завдяки професійним діям адвоката з Чернігівщини підзахисного визнано невинуватим та виправдано у вчиненні особливо тяжкого кримінального правопорушення

Деталі

chernihiv Kulesh sАдвокат Валерій Куліш, який співпрацює із Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області, в рамках кримінального провадження домігся визнання клієнта невинуватим у вчиненні особливо тяжкого кримінального правопорушення.

Детальніше...

Працівник Сновського бюро правової допомоги допомогла захистити права тимчасово переміщеної особи

Деталі

BPD27 червня 2017 року до Сновського бюро правової допомоги звернувся громадянин М., який має статус внутрішньо переміщеної особи, для отримання правової допомоги у вирішенні питання, пов’язаного з встановленням факту смерті дружини, яка померла 21 листопада 2016 року на тимчасово окупованій території України, а саме в м. Краснодон Луганської області. Свідоцтво про її смерть видано відділом запису актів громадянського стану Краснодонського міськрайонного управління юстиції Міністерства юстиції Луганської Народної Республіки.

Детальніше...

У Чернігівській виправній колонії № 44 дізналися про право на безоплатну вторинну правову допомогу

Деталі

колонія17 липня 2017 року заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Олеся Пирковська та начальник відділу  організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Якубенко відвідали державну установу «Чернігівську виправну колонію № 44». З метою роз'яснення права на безоплатну вторинну правову допомогу, спеціалісти зустрілися із засудженими, які відбувають покарання у виді позбавлення волі в установі.

Детальніше...

В управліннях Пенсійного Фонду України працювали мобільні консультаційні пункти Чернігівського місцевого центру

Деталі

IMG 5637 500x373Протягом останнього тижня в управліннях Пенсійного Фонду України працювало три мобільні консультаційні пункти Чернігівського місцевого центру. Одними із суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу є особи, які перебувають під юрисдикцією України, якщо їхній середньомісячний дохід не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до закону для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення, інваліди, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, у розмірі, що не перевищує двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб. Велика кількість осіб, які обслуговуються в управліннях Пенсійного фонду України є зазначеними суб’єктами права на безоплатну вторинну правову допомогу.

Детальніше...

Захистити право на спадщину допоміг спеціаліст Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

spadschynaВ травні 2017 року до Менського місцевого центру з надання БВПД звернулась громадянка Ш. для отримання правової допомоги у вирішенні питання, пов’язаного з оформленням спадщини. Після смерті її батька відкрилась спадщина на належне йому майно, в тому числі і на житловий будинок. Вона, як спадкоємець за заповітом, звернулась до нотаріальної контори із заявою про прийняття спадщини та видачувідповідного свідоцтва. Незважаючи на те, що інших спадкоємців не було, нотаріус відмовив жінці у видачі свідоцтва у зв’язку з відсутністю правовстановлюючих документів на даний будинок.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №26

Деталі

logodagestВийшов 26-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж останнього місяця 2017 року: головні події та підсумки, про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також, традиційно, приклади успішного захисту та представництва у судах в інтересах клієнтів системи БПД, актуальні вакансії у системі, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Детальніше...

Вітання з Днем Народження!

Деталі

roseКолектив Регіонального центру з надання БВПД
у Чернігівській області
щиро вітає заступника директора Центру

Пирковську Олесю Василівну

З Днем Народження!

Бажаємо здоров’я, оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, посмішок фортуни, успіху, сімейного благополуччя і щастя. А ще бадьорості духу, стабільності, позитиву, яскравих подій, незабутніх вражень і тільки щасливих випадків!

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua