Адвокат з Чернігівщини довів невинуватість клієнта у дорожньо-транспортній пригоді

Деталі

chernihiv KurolesУ жовтні 2017 року до Сосницького бюро правової допомоги звернувся громадянин К.. Він повідомив, що відносно нього працівники поліції склали протокол про адміністративне правопорушення. Зі змісту протоколу вбачається, що він під час руху не вибрав безпечності швидкості руху транспортного засобу, не врахував дорожньої обстановки, погодні умови, не дотримався безпечного інтервалу та здійснив зіткнення з іншим транспортним засобом, завдавши механічні пошкодження іншому транспортному засобу. Клієнт вважав, що під час руху порушень Правил дорожнього руху не допустив.

Детальніше...

Проведено зустріч із слідчими Козелецького, Бобровицького та Чернігівського відділень поліції

Деталі

853722 - 23 листопада 2017 року заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Олеся Пирковська та начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Якубенко, адвокат Микола Росомаха спільно з представницею Управління забезпечення прав людини Національної поліції України в Чернігівській області Анною Солодько провели робочу зустріч зі слідчими Козелецького, Бобровицького та Чернігівського відділень поліції Головного управління Національної поліції України в Чернігівській області.

Детальніше...

Здійснено моніторинг роботи Ніжинського місцевого центру

Деталі

PB22046722 листопада 2017 року начальник відділу моніторингу діяльності місцевих центрів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Анатолій Леоненко в рамках робочих відряджень здійснив моніторинг роботи Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Працівники центрів БВПД у Чернігівській області взяли участь у семінарі «Методичні рекомендації щодо запобігання врегулювання конфлікту інтересів»

Деталі

23897264 520706361622705 243617762 o фото корупція22 листопада 2017 року в приміщенні Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся семінар на тему: «Методичні рекомендації щодо запобігання врегулювання конфлікту інтересів».

Детальніше...

Зустріч зі студентами юридичного факультету

Деталі

222 листопада 2017 року на базі Навчально-наукового інституту права та соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету відбулася зустріч зі студентами юридичного факультету з нагоди ІІ Міжнародного бізнес-форуму «Освіта-сучасний бізнес: Стратегічне партнерство».
На захід були запрошені директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко, директор Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимир Бобруйко, а також випускники, які працюють в Чернігівському місцевому центрі – Ярослав Хоменко та Олена Приходько.

Детальніше...

Працівники системи БВПД навчалися застосуванню соціально-психологічних аспектів у роботі

Деталі

IMG 694421 листопада 2017 року у приміщенні Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій пройшло навчання за програмою тематичного короткотермінового семінару «Соціально-психологічні аспекти діяльності працівника державної установи». 

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №30

Деталі

Digest newsВийшов 30-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж останнього місяця 2017 року: головні події та підсумки, про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також, традиційно, приклади успішного захисту та представництва у судах в інтересах клієнтів системи БПД, актуальні вакансії у системі, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Переглянути випуск №30

Детальніше...

Чернігівський та Білоцерківський місцеві центри провели спільний семінар з обміну досвідом

Деталі

IMG 691016 листопада 2017 року у Чернігівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбувся семінар на тему: «Розвиток системи надання безоплатної вторинної правової допомоги в місцевих центрах», на якому були присутні працівники Чернігівського та Білоцерківського місцевих центрів з надання БВПД.

Детальніше...

На Прилуччині адвокат захистив права особи, потерпілої від кримінального правопорушення

Деталі

BPDАдвокат Сергій Денисенко у судовому порядку допоміг потерпілій у кримінальному провадженні притягти до відповідальності особу, винну у вчиненні злочину, та отримати відшкодування моральної шкоди.

Детальніше...

У Чернігові відбулося засідання керівної ради

Деталі

IMG 002215 листопада у приміщені Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області відбулося засідання керівної ради за участю директорів місцевих центрів та працівників РЦ.

Детальніше...

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua