Про те, як не стати жертвою насильства говорили на лекції-тренінгу у м. Ніжині

Деталі

DSC 041422 березня 2017 року у приміщенні Ніжинської центральної бібліотеки відбувся тематичний захід «Як не стати жертвою насильства», організований спільними зусиллями Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Ніжинського міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді.

Детальніше...

Співпраця з громадськими організаціями

Деталі

27031727 березня 2017 року відбулася робоча зустріч Ірини Протченко – директора Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області та Наталії Кулікової - керівника програм Чернігівського громадського комітету захисту прав людини.
Під час зустрічі обговорено інформаційну кампанію з питання дій громадянина України якщо він потрапив до ситуації, що пов’язана з сучасними формами рабства у Росії, зокрема, шляхом обману, шантажу, використання уразливого стану, погроз чи насильства був/була залучений(на) до незаконного обігу наркотиків.

Детальніше...

У Новгород-Сіверському проведено спільний прийом громадян

Деталі

240317 124 березня 2017 року, в ході робочої поїздки у м. Новгород – Сіверський, Ірина Протченко – директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області спільно з Наталією Довбнею – заступником начальника відділу «Новгород-Сіверське бюро правової допомоги» Менського місцевого центру провели спільний прийом громадян.

Детальніше...

У Новгород-Сіверському прийняли Програму правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню

Деталі

17577763 743164785842266 2025777712 n24 березня 2017 року на пленарному засіданні Новгород-Сіверської районної ради (12 сесія сьомого скликання) була прийнята «Програма правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню Новгород-Сіверського району на 2017 – 2019 роки».
В роботі сесії взяла участь директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко. Серед присутніх були також : керівники районної державної адміністрації, керівники бюджетних установ та закладів, сільські голови, представники місцевих засобів масової інформації.

Детальніше...

У Чернігові обговорили основні аспекти цивільного процесу

Деталі

17474203 405181899841819 1441322140 o23 березня у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області на виконання Річного регіонального плану на 2017 рік, з метою підвищення кваліфікації та розвитку професійних навиків спеціалістів бюро правової допомоги та працівників місцевих центрів відбулося внутрішнє навчання.

Детальніше...

Як поводитися на водних об’єктах?

Деталі

vyvchennya vodoymyІз початком весни громадяни все частіше відпочивають на природі, біля водних об’єктів (ставків, річок, каналів, водосховищ), які передані в оренду чи знаходяться у межах населеного пункту. Як себе поводити? Чи можна рибалити, купатися, тощо?
Стаття 47. Водного кодексу України передбачає, що загальне водокористування здійснюється громадянами для задоволення їх потреб (купання, плавання на човнах, любительське і спортивне рибальство, водопій тварин, забір води з водних об'єктів без застосування споруд або технічних пристроїв та з криниць) безкоштовно, без закріплення водних об'єктів за окремими особами та без надання відповідних дозволів.

Детальніше...

Порядок отримання паспорта громадянина України у формі ID – картки

Деталі

10574324 580bc5cab9ce515 березня 2017 року начальник Корюківського бюро правової допомоги Ксенія Матюха провела робочу зустріч з завідувачем Корюківського районного сектору управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області Олесею Стельмах. Метою зустрічі стало обговорення обміну паспорта громадянина України на ID – картку (на паспорт громадянина України з безконтактним електронним носієм).

Детальніше...

У відділенні поштового зв’язку Прилуцького району надавали правову допомогу

Деталі

пошта Прилуки 110 березня 2017 року з метою розширення доступу до безоплатної правової допомоги мешканцям Прилуцького району головний спеціаліст бюро правової допомоги Аня Кузьменко забезпечила роботу дистанційного пункту у відділенні поштового зв’язку Сухополова №3 м.Прилуки Чернігівської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

Детальніше...

До відома

Деталі

BPD

Регіональним центром з надання безоплатної вторинної  правової допомоги у Чернігівській області  з січня 2017 року станом на 16.03.2017 року укладено  79 контрактів з адвокатами, видано 400 доручень та сплачено адвокатам за послуги безоплатної вторинної правової допомоги  255620,93 грн.

Детальніше...

Як захистити себе від продавців-шахраїв в Інтернеті?

Деталі

71 mainРозвиток глобальної комп'ютерної мережі Інтернет дуже змінив життя людини. За останні роки вона перетворилася в явище світового масштабу. Із розвитком Всесвітньої мережі збільшується і кількість тих, хто прагне нажитись за допомогою нових технологій. Часто жертвами Інтернет злодіїв стають звичайні громадяни, адже суттєво збільшилась кількість людей, які здійснюють купівлю-продаж товарів в Інтернеті. До Корюківського бюро правової допомоги звертаються громадяни, права яких порушили недобросовісні Інтернет-продавці, тож ми надаємо роз’яснення як не потрапити до рук шахраїв.

Детальніше...

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua