Як виявити психологічне насильство у сім’ї ?

Деталі

1363174468 У сучасному світі насильство у сім’ї зустрічається досить часто. Не завжди насильницькі дії виражаються у формі нанесення фізичних травм, найчастіше вони пов’язані із тиском одного члена сім’ї на психіку іншого члена сім’ї. Про те, як виявити психологічне насильство у сім’ї, як реагувати, розповідають юристи Ніжинського місцевого центру з надання БВПД.

Детальніше...

Як визначити статус одинокої матері та отримати грошову допомогу на утримання дитини ?

Деталі

odinokaya mamaДосить часто за правовою допомогою звертаються жінки, які самі виховують та утримують дитину без участі батька. Про визначення статусу та отримання грошової допомоги для одиноких батьків розповідають юристи Ніжинського місцевого центру з надання БВПД.
Слід зазначити, що чіткого визначення понять «одинока мати» та «одинокий батько» законодавство не містить. Підставою для отримання статусу одинокої матері є відсутність запису про укладення шлюбу або наявність свідоцтва про розірвання шлюбу, а також документальне підтвердження факту виховання та утримування дитини без участі батька.

Детальніше...

Адресна допомога надавалася у Чернігівському пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства

Деталі

37403499 1738443576193637 7398926936614895616 nСьогодні, 17 липня, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко спільно з керівником Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олегом Трейтяком надали адресну допомогу у Чернігівському пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні Державної міграційної служби України (далі – ПТПІ).

Детальніше...

На семінарі у Тбілісі заступник директора Регіонального центру ознайомилася з питаннями міжнародного захисту прав шукачів притулку

Деталі

VVPCRIAA У період з 10 липня по 13 липня 2018 року у м. Тбілісі, Грузія відбувся міжнародний тренінг для тренерів «Advanced Inclusion for lawyers (EASO module)». Європейський офіс підтримки з питань притулку (European Asylum Support Office, EASO), тісно співпрацює з УВКБ ООН по навчальним програмам, тому даний тренінг проводиться за підтримки УВКБ ООН в рамках проекту «Ініціатива покращення якості систем притулку в країнах Східної Європи» (Quality Initiative for the Eastern Europe (QIEE) Project).

Детальніше...

У Чернігівському військовому госпіталі обговорили підстави припинення (розірвання) контракту військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом

Деталі

0987678ггшнрпе11 липня 2018 року директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко спільно з представником громадської організації «MART» Дмитром Науменко відвідали військових, які перебувають на лікуванні у Чернігівському військовому госпіталі.

Детальніше...

Розпочато реєстрацію адвокатів на участь у тренінгах з розвитку soft skills

Деталі

Uvaga newsКоординаційний центр з надання правової допомоги запрошує адвокатів, які залучені до надання безоплатної вторинної правової допомоги, взяти участь у тренінгах з розвитку навичок роботи (soft skills) з вразливими групами клієнтів, які відбудуться протягом липня-вересня 2018 року.

Детальніше...

Комунікаційні навички допоможуть поліпшити інформування громадян про правову допомогу в Україні

Деталі

09.07.2018 zystrich direktorivДиректори Регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) з усіх областей України мали нагоду покращити знання з публічної комунікації та інформування громадян про можливості, які надає система безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

У Чернігівському геріатричному пансіонаті говорили про цивільну дієздатність

Деталі

382805 липня 2018 року директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко та головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Оксана Мурашко провели правопросвітницький захід для підопічних Чернігівського геріатричного пансіонату.

Детальніше...

У Чернігівському міському центрі зайнятості обговорили рівність трудових прав чоловіків і жінок

Деталі

987654305 липня 2018 року головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Мурашко провела семінар для осіб, які перебувають на обліку в Чернігівському міському центрі зайнятості.

Детальніше...

У Городні відбувся правопросвітницький захід для осіб, які шукають роботу

Деталі

IMG 20180621 10020305 липня 2018 року заступник начальника відділу Городнянське бюро правової допомоги Тетяна Костюкова у приміщенні Городнянського районного центру зайнятості провела лекцію для осіб, які перебувають на обліку у центрі на тему «Підстави припинення трудових відносин».

Детальніше...

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua