Зустріч зі студентами юридичного факультету відбулась у форматі відкритого діалогу

Деталі

18112019 1Про систему безоплатної правової допомоги, престижність та відповідальність професії правника, розбудову правової держави та адвокатську діяльність спілкувались зі студентами юридичного факультету Чернігівського національного технологічного університету під час зустрічі з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Іриною Протченко.

 

До заходу, також долучилися: директор Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимир Бобруйко та адвокат, давній партнер системи безоплатної правової допомоги Микола Кашуба.

Знаковою особливістю даного заходу стало підписання меморандуму про партнерство та співпрацю між Навчально-науковим Інститутом Права і Соціальних Технологій Чернігівського національного технологічного університету, Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області та Чернігівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

181119 3 1

Під час перегляду студентами презентації про систему безоплатної правової допомоги Ірина Протченко знайомила їх з діяльністю системи у регіоні та в Україні вцілому, звертала увагу на регіональні відмінності в питаннях, з яких громадяни потребують правового захисту. Розповіла про досягнення системи на сьогоднішній день та про плани і стратегічні цілі, досягнення яких заплановано на найближчі роки.

Володимир Бобруйко ознайомив студентів з переліком послуг, наданням яких займається місцевий центр, а саме: надання правових консультацій громадянам, складання скарг та заяв(первинна правова допомога),захист, представництво інтересів громадян та складання документів процесуального характеру(вторинна правова допомога). Озвучив перелік категорій громадян, що мають право на отримання вторинної правової допомоги та наголосив, що консультацію можуть отримати всі без винятку особи, які знаходяться під юрисдикцією України.

181119 5

Микола Кашуба поділився з майбутніми правниками випадками зі своєї адвокатської практики, розповів, який шлях потрібно здолати для того щоб стати адвокатом.

«Моє завдання, як адвоката, не виправдати клієнта – моє завдання, як адвоката, щоб людина отримала покарання відповідне проступку, який вона вчинила», - зазначив Микола Кашуба, розповідаючи про моральну сторону роботи адвоката.

181119 4

Єдиний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua