Розташування мобільних пунктів БПД  

mobilni pukti

   

Бюро правової допомоги  

buro pravovoi dopomogi

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
myfb
site reg 194
pravoprostir24
   

den bpd 2019

   

Про безоплатну правову допомогу розповідали вихованцям Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою

Деталі

 

111219 3 1Згідно з Конституцією України: кожен має право на професійну правничу допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Про те, як реалізувати своє право на безоплатну праву допомогу, куди звертатись та надання яких послуг покладено на систему безоплатної правової допомоги, спілкувались з вихованцям Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Детальніше...

Про розвиток системи безоплатної правової допомоги розповідали представникам органів місцевого самоврядування під час круглого столу

Деталі

1112192«Тенденції розвитку та реалізації прав людини і громадянина України» - тема кругло столу в ході якого фахівці системи безоплатної правої допомоги розповідали присутнім спеціалістам апаратів виконкомів об’єднаних територіальних громад про розвиток систем безоплатної правової допомоги, особливості її надання, роботу центрів, мережу доступу до безоплатної правової допомоги та напрями за якими ведеться активна співпраця з органами місцевого самоврядування.

Детальніше...

День БПД: кава з директором, екскурсія БПД та живе спілкування з гостями

Деталі

101219 4 10 грудня світова спільнота відзначає День прав людини, а в Україні цього року вперше ініційовано проведення Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги – у пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 року Загальної декларації прав людини. Центри та бюро правової допомоги, зокрема й на Чернігівщині, підготували низку цікавих заходів.

Детальніше...

Про безоплатну правову допомогу говорили з працівниками Головного управління статистики у Чернігівській області

Деталі

091219 2Одним із пріоритетних напрямів роботи системи безоплатної правової допомоги – є інформування громадян про їх право звернутись за безоплатною правовою допомогою та на які послуги вони можуть розраховувати.

З 2013 року захист осіб у кримінальному процесі покладено на регіональні центри з надання безоплатної правової допомоги. Завдяки роботі центрів вдалось суттєво зменшити рівень порушень прав затриманих, а також кількість незаконних чи неоформлених затримань громадян.

Детальніше...

Про реалізацію свого конституційного права на захист говорили під час круглого столу

Деталі

061219 26 грудня 2019 року в Академії ДПтС за участі: представників філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області; Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області; курсантів Академії ДПтС; викладачів та студентів Чернігівського інституту інформації бізнесу і права та представників Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області провели круглий стіл на тему: «Реалізація конституційного права на захист».

Детальніше...

Більше статей...

  1. Про соціальний та правовий захист дітей говорили з соціальними педагогами Чернігівщини.
  2. Про права дітей говорили під час круглого столу
  3. Зустріч зі студентами юридичного факультету відбулась у форматі відкритого діалогу
  4. Регіональним центром з надання БВПД у Чернігівській області було проведено тренінг для адвокатів
  5. Програма розвитку безоплатної правової допомоги в дії
  6. Фахівці Регіонального центру провели навчальний захід для працівників територіальних органів Національної поліції України у Чернігівській області
  7. Проведено моніторинг Ніжинського місцевого центру
  8. У с.Хмільниця говорили про систему БПД
  9. У Чернігові провели тренінг для працівників системи безоплатної вторинної правової допомоги та адвокатів
  10. Про спільні заходи у сфері протидії торгівлі людьми у Чернігівській області говорили під час тренінгу
   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua