Розташування мобільних пунктів БПД  

mobilni pukti

   

Бюро правової допомоги  

buro pravovoi dopomogi

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
myfb
site reg 194
pravoprostir24
   

Зустріч із регіональним представником Уповноваженого ВРУ з прав людини у Чернігівській області

Деталі

110619 2rПро питання взаємодії та проведення спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості громадян щодо захисту своїх прав, заходів в частині запобігання випадкам порушення їх прав та свобод вчора говорили під час робочої зустрічі Ірина Протченко- директор Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області та Тетяна Коренькова - регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Чернігівській області.

Детальніше...

Про роботу місцевих центрів говорили на Керівній раді

Деталі

110619 r11 червня 2019 року у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області, під головуванням директора центру Ірини Протченко, відбулося засідання Керівної ради Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області.
Участь у нараді взяли керівники Місцевих центрів, керівники структурних підрозділів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області.

Детальніше...

Спілкуємось з підростаючим поколінням

Деталі

070619 107 червня 2019 року з метою підвищення рівня правової обізнаності дітей, заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Олеся Пирковська та директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко завітали до вихованців Чернігівського дошкільного навчального закладу № 32 «Веселка».

Детальніше...

Дещо про гарантії для жінок, які мають дітей, в сфері трудових правовідносин

Деталі

zhinkazditinouНа сьогодні держава гарантує створення умов, які дають жінкам можливість поєднувати працю з материнством; забезпечує правовий захист, матеріальну і моральну підтримку материнства і дитинства. Дещо про гарантії для жінок, які мають дітей, в сфері трудових правовідносин розповідають юристи Талалаївського бюро правової допомоги.

Детальніше...

У філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області відбувся правоосвітній захід

Деталі

300519 p30 травня 2019 року на передодні Міжнародного Дня захисту дітей заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олеся Пирковська спільно з директором Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимиром Бобруйком провели правоосвітній захід в філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області. Слухачами були особи, віком до 18 років, які перебувають на обліку у підрозділах пробації, та студенти навчальних закладів міста Чернігова.

Детальніше...

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua