Призупинення особистого прийому громадян та надання адресної правової допомоги у зв'язку з карантином

Деталі

karantin distanciyno

У зв’язку з загостренням ситуації з поширення коронавірусної інфекції з 23 березня 2020 року і до завершення карантину Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги і повністю переходить на надання правових послуг дистанційно.

Детальніше...

Відбулась керівна рада директорів центрів з надання БПД Чернігівщини

Деталі

261219 1Для підбиття підсумків роботи за поточний рік та планування діяльності на наступний рік, з врахуванням майбутніх реформ та змін, що чекають нас в наступному році, було проведено керівну раду за участю очільників   центрів з надання безоплатної правової допомоги у Чернігівській області, під час якої директори Менського, Ніжинського та Чернігівського місцевих центрів разом з очільницею Регіонального центру Іриною Протченко мали змогу обговорити підсумки стратегічних сесій, що відбулися у жовтні-листопаді 2019 року по всій Україні та на основі їх результатів здійснили планування діяльності на 2020 рік.

Детальніше...

Адвокати Чернігівщини, що співпрацюють з системою БПД були відзначені подяками та грамотами

Деталі

191219 1За високий професіоналізм, відданість справі, якість та своєчасність надання правової допомоги, а також вагомий внесок в розбудову правової держави та з нагоди професійного свята – Дня адвокатури було відзначено адвокатів, що співпрацюють з системою БПД Чернігівщини.

Детальніше...

Як захистити свої права в мережі інтернет дізнались учні Чернігова

Деталі

З розвитком інформаційних технологій побільша161219 2ло можливостей для вчинення шахрайських та інших злочинних дій дистанційно. Особливо вразливі до даного виду злочинів – діти. Про те, як вберегти себе та не стати жертвою злочинців розповідала учням директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко спільно з директором Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимиром Бобруйком.

Детальніше...

Більше про безоплатну правову допомогу дізнались студенти юридичного факультету Нацiонального унiверситету "Чернiгiвська полiтехнiка"

Деталі

131219 2Система безоплатної правової допомоги розвивається в Україні стрімкими темпами. Є дуже прогресивною та миттєво реагує на зміни в суспільно-політичному житті країни, забезпечуючи, таким чином, надання можливості отримати безоплатну правову допомогу з найбільш актуальних питань. Не дивно, що така діяльність привертає до себе увагу майбутніх правників, які хочуть дізнатись більше про те, як розпочала свою роботу система безоплатної правової допомоги в Україні та як вона розвивалась.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Про безоплатну правову допомогу розповідали вихованцям Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою
  2. Про розвиток системи безоплатної правової допомоги розповідали представникам органів місцевого самоврядування під час круглого столу
  3. День БПД: кава з директором, екскурсія БПД та живе спілкування з гостями
  4. Про безоплатну правову допомогу говорили з працівниками Головного управління статистики у Чернігівській області
  5. Про реалізацію свого конституційного права на захист говорили під час круглого столу
  6. Про соціальний та правовий захист дітей говорили з соціальними педагогами Чернігівщини.
  7. Про права дітей говорили під час круглого столу
  8. Зустріч зі студентами юридичного факультету відбулась у форматі відкритого діалогу
  9. Регіональним центром з надання БВПД у Чернігівській області було проведено тренінг для адвокатів
  10. Програма розвитку безоплатної правової допомоги в дії
   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua