Розташування мобільних пунктів БПД  

mobilni pukti

   

Бюро правової допомоги  

buro pravovoi dopomogi

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
myfb
site reg 194
pravoprostir24
   

Урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності України в селі Халявин Чернігівського району

Деталі

23081923 серпня 2019 року фахівці Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги взяли участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України та  святкових заходах до Дня незалежності України у селі Халявин, організованих  Чернігівською районною державною адміністрацією. 

Детальніше...

В Чернігові відбулась презентація онлайн-курсу «Взаємодія органів влади з громадськістю»

Деталі

09.08.2019 3879Співпраця з органами місцевого самоврядування, Центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги - є однією з фундаментальних складових правопросвітницької роботи. Мета якої - збільшення правової освіти населення та розширення доступу громадян до правової допомоги.Для подальшої, більш продуктивної та ефективної співпраці з органами влади, працівники Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Чернігівській області, відвідали навчальний захід на тему: «Взаємодія органів влади з громадськістю».

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи БПД – липень 2019 року

Деталі

digestВийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Переглянути випуск

У випуску – огляд найважливіших новин системи БПД впродовж липня 2019 року.

Детальніше...

Правові консультації для військовослужбовців, учасників бойових дій, ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та осіб зі статусом «діти війни» надавали під час відвідин Чернігівського військового госпіталю

Деталі

070819 3Військовослужбовці мають право на безоплатну кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичних закладах охорони здоров’я, що визначено статтею 11 Закону України «Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей». З метою підвищення рівня правової обізнаності військовослужбовців, про ці та інші права, визначені законом пільги для учасників бойових дій, надання правових консультацій 07 серпня працівники Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області, спільно з представником правозахисної громадської організації «МАРТ» відвідали підопічних Чернігівського військового госпіталю.

Детальніше...

В Україні змінилися правила маркування продуктів.

Деталі

завантаженняЗахист  прав споживачів - це проблема актуальна в будь який час. Недобросовісність виробників та механізми для штучного збільшення ціни кінцевими продавцями - факти з якими стикаються люди майже щодня. Розробка та запровадження механізмів захисту прав споживачів одне з багатьох завдань, яке покладено на органи державного управління. 06.12.2018 року Верховна Рада України прийняла в другому читанні Закон України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів»(далі Закон), виконання положень якого, було відтерміновано до 06 серпня 2019 року.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Про правила укладання договорів оренди та інші правові питання, говорили з працівниками сфери нерухомості.
  2. Про протидію торгівлі людьми говорили під час проведення інформаційного заходу.
  3. На прес-конференції було підбито підсумки роботи системи безоплатної правової допомоги у Чернігівській області за перше півріччя 2019 року.
  4. У Чернігові презентовано результати проекту «Проведення опитувань учасників судових проваджень з використанням методології карток громадянського звітування»
  5. Працівники Регіонально центру з надання безоплатної правової допомоги спільно з Чернігівським місцевим центром провели вуличне інформування.
  6. Про захист майнових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування говорили у Ніжинському дитячому будинку – інтернаті
  7. Злочини, пов’язані з торгівлею людей, караються позбавленням волі до 15 років
  8. Про соціальні гарантії та виборчі права говори з військовослужбовцями окремої військової частини.
  9. Для підопічних та працівників Чернігівського геріатричного пансіонату було проведено правопросвітницький захід
  10. Розпочато реєстрацію адвокатів на участь у тренінгах з розвитку soft skills
   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua