Розташування мобільних пунктів БПД  

mobilni pukti

   

Бюро правової допомоги  

buro pravovoi dopomogi

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
myfb
site reg 194
pravoprostir24
   

У Чернігові пройшла «Хода за свободу»

Деталі

181019 218 жовтня у Чернігові пройшла вулична хода, приурочена до європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Захід був організований Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини за сприяння Чернігівської ОДА та Чернігівської міської ради. Цього року до "Ходи за свободу" долучились більш ніж 250 осіб - це учні ліцеїв, професійно-технічних навчальних закладів та студенти вищих навчальних закладів міста, представники суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, а також мама постраждалого чернігівця. Долучилися до ініціативи й фахівці Чернігівського місцевого центру з надання БВПД. Варто зазначити, що в Чернігові даний захід проводиться вдруге.

Детальніше...

Правова допомога військовослужбовцям Чернігівщини.

Деталі

171019 4«На захисті прав тих – хто захищає нашу батьківщину» - такими словами можна описати роботу працівників системи безоплатної правової допомоги Чернігівщини, що стосується правової підтримки наших захисників. Вирішення земельних спорів, прийняття спадщини, стягнення та визначення розміру аліментів, питання пов’язані з оплатою житлово-комунальних послуг, оформлення пільг – питання з вирішенням яких стикаються військові, окрім цього, до них додаються проблеми, пов’язані з проходженням служби, а саме: оскарження доган, отримання грошової компенсації за неотримане речове майно, отримання грошової компенсації за невикористані дні відпустки, перерахунок та виплата індексації та інше.

Детальніше...

Про реалізацію національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, говорили під час засідання круглого столу

Деталі

Торгівля людьмиНа жаль, за оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ), Україна - одна з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі (понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року). Саме тому, заступник директора Ніжинського МЦ з надання БВПД Олена Іванова долучилась до обговорення шляхів вирішення цієї проблеми під час засідання круглого столу з питань протидії торгівлі людьми, що відбувся у приміщенні Ніжинської міської ради .

Детальніше...

Вітання з Днем юриста

Деталі

du2017

Інформаційний дайджест системи БПД – вересень 2019 року

Деталі

September 2019 Page 1Вийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
Переглянути випуск

У випуску – огляд найважливіших новин системи БПД упродовж вересня 2019 року. Відбулася перша Київська міжнародна конференція з безоплатної правової допомоги. Результати опитування клієнтів системи БПД, що було проведено Київським міжнародним інститутом соціології. Відбулася Київська практична програма посилення правової спроможності за участі п’яти національних команд. Система БПД створює партнерську «Мережу підтримки сім’ї». Які особливості надання правової допомоги на Сумщині. Ці та інші новини, а також інформація з регіонів – у вересневому дайджесті.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Про права військовослужбовців говорили під час візиту до смт. Десна
  2. Для обговорення проблемних питань, пов’язаних з порушенням прав іноземців та осіб без громадянства, на Чернігівщині була проведена міжвідомча робоча зустріч.
  3. Студентська творчість- як інструмент протидії булінгу.
  4. В Чернігові відбулась керівна рада
  5. У Чернігові відбулася пресконференція на тему «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості»
  6. У Чернігові відбулась спартакіада серед працівників системи безоплатної правової допомоги.
  7. Протягом тижня підвищували правову обізнаність школярів.
  8. Протягом тематичного тижня «Я МАЮ ПРАВО» говорили з дітьми про їх права.
  9. В Сновську надано адресну безоплатну правову допомогу.
  10. Урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності України в селі Халявин Чернігівського району
   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua