Розташування мобільних пунктів БПД  

mobilni pukti

   

Бюро правової допомоги  

buro pravovoi dopomogi

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
myfb
site reg 194
pravoprostir24
   

07.11.2018 konkurs adv 1Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 03 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...
   

В Чернігівському обласному центрі соціально-психологічної допомоги проведено правоосвітній захід

Деталі

110119 111 січня 2019 року з метою налагодження співпраці із партнерами та розширення доступу до безоплатної правової допомоги директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ірина Протченко спільно з директором Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимиром Бобруйко провели правоосвітній захід в Чернігівському обласному центрі соціально-психологічної допомоги.

Детальніше...

Адвокат на Чернігівщині поновив громадянина на роботі незаконно звільненого під час проходження строкової військової служби

Деталі

BPDУ квітні 2018 року до Сновського бюро правової допомоги звернувся громадянин П. з проханням допомогти йому поновитися за основним місцем роботи та стягнути середній заробіток. Як з’ясувалося, в квітні 2017 року громадянин П. був прийнятий на посаду молодшого інспектора відділу нагляду і безпеки в Державній установі «Домницький виправний центр». 09 жовтня 2017 року він був призваний на строкову службу. Під час проходження служби дізнався, що він 06 жовтня 2017 року був звільнений з посади за основним місцем роботи за власним бажанням.

Детальніше...

Адвокат з Чернігова допомогла клієнту отримати належні йому виплати внаслідок дорожньо-транспортної пригоди

Деталі

BPDДо Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся клієнт, що має статус особи, яка перебуває під юрисдикцією України, якщо її середньомісячний дохід не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до закону для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення щодо здійснення представництва інтересів у справі про відшкодування матеріального збитку, заподіяного внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, пені за прострочення та моральної шкоди.

Детальніше...

Види доходів, які враховуються при визначенні розміру аліментів на одного з подружжя, дітей, батьків, інших осіб

Деталі

eb6129aa55646cca33703fca173ea745Статтею 81 Сімейного кодексу України визначено, що перелік видів доходів, які враховуються при визначенні розміру аліментів на одного з подружжя, дітей, батьків, інших осіб, затверджується Кабінетом Міністрів України.

Детальніше...

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua