Розташування мобільних пунктів БПД  

mobilni pukti

   

Бюро правової допомоги  

buro pravovoi dopomogi

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
myfb
site reg 194
pravoprostir24
   

business man crop logo upd2Запрошуємо долучитися до дружньої команди системи безоплатної правової допомоги, де є можливість застосувати свої знання та навички, а також набути нового досвіду.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВАКАНСІЇ

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області оголошує про заміщення посади головного спеціаліста відділу комунікації та правопросвітництва Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області та заміщення посади працівника, який знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х річного віку на посаду головного спеціаліста відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (бюджетні установи у сфері управління Міністерства юстиції України)

Детальніше...
   

Про протидію домашньому насильству говорили на Міжвідомчій раді

Деталі

190419 119 квітня 2019 року Ірина Протченко – директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області взяла участь у засіданні Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми, на якому розглядалося питання: «Про взаємодію державних органів та установ, на які покладено функції з питань запобігання та протидії домашньому насильству, жорсткому поводженню з дітьми, а також оперативне реагування на факти скоєння насильства».

Детальніше...

Інформуємо про стан виконання програми правової освіти населення в Чернігівській області за 2018 рік

Деталі

170419 117 квітня 2019 року Ірина Протченко – директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області взяла участь у засіданні Чернігівської обласної міжвідомчої координаційно – методичної ради з правової освіти населення.

Детальніше...

Для учнів Чернігівського вищого професійного училища побутового обслуговування проведено семінар з питань виборчого права та способів захисту прав людини

Деталі

160419 116 квітня 2019 року директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ірина Протченко спільно з директором Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимиром Бобруйко провели семінар для учнів Чернігівського вищого професійного училища побутового обслуговування з питань виборчого права та способів захисту прав людини.
В ході семінару присутні учні дізнавались про основні положення Закону України «Про вибори Президента України», питання щодо прав виборців.

Детальніше...

Коротко про правила виїзду дітей за кордон у складі групи осіб

Деталі

childgroupНезабаром почнеться сезон канікул та відпусток, тому вже зараз слід вирішити, де оздоровити дитину, які документи підготувати для подорожі, якщо відпочивати вона поїде за межі України. Про правила виїзду групи дітей за кордон розповідає начальник Талалаївського бюро правової допомоги Яна Мудревська.

Детальніше...

Як отримати земельну ділянку учасникам АТО

Деталі

zemlya zakonКабінет Міністрів України на засіданні 17 січня переглянув та конкретизував стратегію держави в частині виділення земельних ділянок учасникам АТО, забезпечивши максимально широкий доступ до отримання цієї пільги.

Детальніше...

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua