Розташування мобільних пунктів БПД  

mobilni pukti

   

Бюро правової допомоги  

buro pravovoi dopomogi

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
myfb
site reg 194
pravoprostir24
   

business man crop logo upd2Запрошуємо долучитися до дружньої команди системи безоплатної правової допомоги, де є можливість застосувати свої знання та навички, а також набути нового досвіду.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВАКАНСІЇ

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області оголошує про заміщення посади головного спеціаліста відділу комунікації та правопросвітництва Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області та заміщення посади працівника, який знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х річного віку на посаду головного спеціаліста відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (бюджетні установи у сфері управління Міністерства юстиції України)

Детальніше...
   

Проведено спільне навчання для працівників поліції

Деталі

170519На запрошення Чернігівського поліцейського омбудсмена Надії Корицької представник Регіонального центру Олена Якубенко взяла участь у навчанні працівників поліції (заступників начальників ізоляторів тимчасового тримання під вартою), в ході якого зокрема було обговорено механізм інформування центрів БВПД про випадки затримання.

Форум «Безпечна та мирна школа»

Деталі

160519В культурно-діловому центрі "Світогляд"  міста Чернігова пройшов форум «Безпечна та мирна школа» на якому були презентовані успішні практики попередження конфліктів та агресивної поведінки дітей в шкільному середовищі. Представники Регіонального центру взяли участь у заході та ознайомились з новітніми методиками зі створення безпечного середовища для розвитку підлітків.

Детальніше...

Завдяки професійній допомозі, наданої фахівцем Коропського бюро, з боржника стягнуто аліменти на утримання дитини

Деталі

alimentiУ жовтні 2018 року до Коропського бюро правової допомоги звернулась жінка за сприянням у стягненні аліментів з колишнього чоловіка.
На підставі наказу Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інтереси клієнтки під час вирішення даного питання представляла заступник начальник відділу Коропського бюро правової допомоги Дарина Мальцева.

Детальніше...

Що робити , якщо зареєстрована у житлі особа порушує правила співіснування?

Деталі

primus visel cropЯк, іноді, складно вжитися під одним дахом декільком поколінням : власникам  будинку, яким майже 80 років,  дітям, онукам, правнукам.  Ситуація стає критичною,  якщо хтось систематично жорстоко порушує права  інших співмешканців: принижує, знущається, умисно псує  майно, робить існування інших нестерпним. Що ж робити у такому випадку?

Детальніше...

Визнання батьківства в судовому порядку

Деталі

batkivstvoПитання визнання батьківства в судовому порядку та стягнення аліментів на утримання дитини не втрачає актуальності. Що необхідно зробити, який порядок, на що звернути увагу? Відповіді на ці питання надають юристи Талалаївського бюро правової допомоги.

Детальніше...

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua