Корисна інформація

Деталі

На сайті Координаційного центру доступні для ознайомлення матеріали каскадних тренінгів.


Калькулятори для розрахунку оплати послуг адвокатів за надання правової допомоги:

(оновлено 04.05.2016, додано можливість вибору мінімальної зарплати 1450 грн.):

для всіх версій Excel


Зразки актів наданих послуг безоплатної вторинної правової допомоги:

 


 

Наказ № 386/5 “Про затвердження стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі”.


Постанова 465 “Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу”.

Форму надання безоплатної вторинної правової допомоги з відповідними додатками до нього – формами розрахунку розміру винагороди адвоката за надання БВПД та відшкодування витрат, пов’язаних з її наданням, – затверджено наказом Мін’юсту від 16.10.2014 № 1702/5 (зареєстрований Мін’юстом 16.10.2014 за № 1281/26058).

Заповнення адвокатами таких форм має забезпечити отримання центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги відомостей, що підтверджують факти надання правової допомоги у кожному передбаченому постановою випадку та витрат, пов’язаних з наданням такої допомоги, а також відповідність розрахунку розміру винагороди адвоката та витрат, пов’язаних з наданням такої допомоги, вимогам постанови.

Наказ набрав чинності 24.10.2014, одночасно з набранням чинності постановою від 17.09.2014 № 465.

Передбачається, що в майбутньому адвокати матимуть можливість заповнення вказаних акта та форм розрахунку до нього, а також їх друку, в електронному вигляді онлайн.

Важливо знати, що оплата послуг та відшкодування витрат адвокатів за дорученнями, виданими центром до набрання чинності постановою № 465 здійснюватиметься:

  • якщо акти наданих послуг подані до 24 жовтня 2014 року – відповідно до постанови № 305;
  • якщо акти надання безоплатної вторинної правової допомоги подані починаючи з 24 жовтня 2014 року – відповідно до постанови № 465.

У всіх випадках оплата послуг здійснюватиметься з урахуванням розміру мінімальної заробітної плати, визначеного законом на час видачі адвокатові доручення.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua