Деталі

З вироком суду першої інстанції не погодилися ні прокурор, ні захисники. Звернувшись до апеляційного суду з апеляційною скаргою, прокурор просив вирок суду скасувати внаслідок м'якості призначеного покарання, ухвалити новий вирок, яким за ст. 289 ч. 2 КК України призначити покарання обвинуваченим у виді 5 (п’ять) років позбавлення волі кожному без застосування ст. 75 КК України. У поданій апеляційній скарзі в інтересах своїх підзахисних адвокати просили вирок суду змінити, призначивши обвинувачуваним іспитовий строк в межах, визначених ст. 104 ч. 3 КК України, тобто від одного до двох років.
Заслухавши доповідача, думки учасників судового засідання, дослідивши матеріали кримінального провадження та доводи поданих апеляційних скарг, колегія суддів вважала необхідним апеляційну скаргу захисників задовольнити в повному обсязі.
Відповідно до ухвали Апеляційного суду Чернігівської області від 10.02.2016 року вирок Козелецького районного суду Чернігівської області від 15.11.2015 року змінено. Згідно з винесеною ухвалою – підзахисних адвокатів вважати засудженими за ст. 289 ч. 2 КК України до покарання, призначеного судом першої інстанції у виді 5 років позбавлення волі відповідно. На підставі ст. 104 КК України обвинувачуваних звільнено від відбування покарання з випробуванням, з іспитовим строком 2 роки.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua