Бригинець Володимир Дмитрович

Деталі

Бригинець Володимир Дмитрович

БригинецьНародився 7 лютого 1964 року у с. Гарбузин Козелецького району Чернігівської області.
У 1990 році закінчив Київський державний університет ім. Т.Шевченка за спеціальністю географія; географ, економіко-географ, викладач. З 1982 року служив в лавах Радянської Армії. У 1997 році закінчив Українську академію державного управління при Президентові України, за спеціальністю “Державне управління”, магістр. Трудову діяльність розпочав з 2014 року помічником народного депутата. Працював на посадах заступника начальника, начальника планово-економічного відділу Коропського райвиконкому; завідуючого відділом, начальником управління економіки Коропської райдержадміністрації Чернігівська область. У 1997 році - слухач Української академії державного управління при Президентові України, м. Київ. У 1997 році працював на посаді начальника управління економіки Коропської райдержадміністрації Чернігівської області. Потім, у 2000 році працював на посаді першого заступника голови Коропської районної державної адміністрації, начальником управління економіки. У 2003 році призначений головою Бахмацької районної державної адміністрації Чернігівської області. З 2005 року працював на посадах начальника відділення, начальника управління Державного казначейства у Бахмацькому районі Чернігівської області. З 2010 року працював головою Коропської районної державної адміністрації Чернігівської області. Має 5 ранг державного службовця.
З 04 червня 2015 року призначений на посаду директора Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Одружений, має трьох доньок.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua