Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги

Деталі

den bpd 2019

Година з директором 2019

Деталі

161019 boss hour

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВАКАНСІЇ

Деталі

business man crop logo upd2Запрошуємо долучитися до дружньої команди системи безоплатної правової допомоги, де є можливість застосувати свої знання та навички, а також набути нового досвіду.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВАКАНСІЇ

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області оголошує про заміщення посади головного спеціаліста відділу комунікації та правопросвітництва Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області та заміщення посади працівника, який знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х річного віку на посаду головного спеціаліста відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (бюджетні установи у сфері управління Міністерства юстиції України)

Детальніше...

Оголошено XI конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

07.11.2018 konkurs adv 1Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 03 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...

Оптимізовано систему оплати послуг адвокатів з надання БВПД

Деталі

ДО УВАГИ АДВОКАТІВ !

Постановою Уряду від 20 червня 2018 року №511 удосконалено механізм обчислення розміру винагороди, відшкодування витрат та їх виплати адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. Відповідні зміни внесені до постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 року № 465 «Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу».

Детальніше...

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги 2018

Деталі

konkurs ogolosh

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.04.2018 № 1335/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 02 травня 2018 року по 21 червня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...

Робоча зустріч для адвокатів 28.03.18

Деталі

Шановні адвокати!

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області з метою роз’яснення положень Методики обчислення розміру винагороди адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, 29 березня 2018 року організовує проведення робочої зустрічі для адвокатів. На заході будуть висвітлені тонкощі правильного нарахування винагороди адвокатам у цивільних/адміністративних та кримінальних справах. Зустріч відбудеться у приміщенні Регіонального центру. Початок заходу о 14 год 30 хв.

Будемо раді Вас бачити!

Вирішення проблемних питань у діяльності органів поліції стосовно дотримання прав і свобод людини

Деталі

 

 bvpd logo white

До уваги громадян!

30 січня 2018 року з 10:00 до 11:00 год. у приміщенні Ріпкинського бюро правової допомоги (за адресою: смт. Ріпки, вул. Попудренка, 8-а)

відбудеться виїзний прийом громадян.

 Вирішення проблемних питань у діяльності органів поліції стосовно дотримання прав і свобод людини

 У роботі консультаційного пункту візьмуть участь :

 заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Олеся Пирковська,

начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Якубенко

спільно

із представниками Управління забезпечення прав людини Національної поліції України Анною Солодько

та Аліною Муромець

За додатковою інформацією та попереднім записом

звертайтеся за адресою: смт. Ріпки, вул. Попудренка, 8-а

за телефонами . (04641) 2-19-12, (04641) 4-13-67

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги 2017

Деталі

adv ogolosh

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведенняз 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...

Відкрито курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї»

Деталі

 Відкрито курс дистанційного навчання
«Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї»

e learn

Для адвокатів, працівників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги, а також для інших зацікавлених сторін, які працюють з людьми, котрі зазнають насильства в сім’ї, – розроблено курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї».

Детальніше...

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua