Фахівці Регіонального центру провели навчальний захід для працівників територіальних органів Національної поліції України у Чернігівській області

Деталі

111119 00

 

З метою покращення взаємодії між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області та територіальними органами Національної поліції України, було проведено навчальний захід, темою якого стали питання, пов’язані з правами учасників кримінального провадження та осіб, до яких застосовано адміністративне затримання чи арешт.

Детальніше...

Проведено моніторинг Ніжинського місцевого центру

Деталі

0711192 107 листопада 2019 року заступник начальника відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Анатолій Леоненко та начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення та розвитку інфраструктури Ірина Бондаренко в рамках робочих відряджень, запланованих у 2019 році, здійснили моніторинг роботи Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

У с.Хмільниця говорили про систему БПД

Деталі


071119 12В селі Хмільниця, Чернігівського району відбувся виїзний прийом громадян за участі директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ірини Протченко. Разом з директором консультувала громадян начальник відділу правопросвітництва та надання правової допомоги Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Юлія Бойко. Також, в заході взяла участь директор Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла Кот, а також Лариса Юрченко, голова ВП ГО «Спілка жінок Чернігівщини» у Чернігівському районі.

Детальніше...

У Чернігові провели тренінг для працівників системи безоплатної вторинної правової допомоги та адвокатів

Деталі


061119 2«Працівники центрів з надання БВПД постійно проводять правопросвітницькі заходи щодо протидії торгівлі людьми серед населення, підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, а також осіб, що перебувають на обліку у Державній службі зайнятості. Тому, є необхідність в отриманні інформації від фахівців, що працюють саме в галузі протидії торгівлі людьми »
,- зазначила Олеся Пирковська, заступник директора Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області під час вступного слова, з якого розпочався тренінг для працівників системи БВПД.

Детальніше...

Про спільні заходи у сфері протидії торгівлі людьми у Чернігівській області говорили під час тренінгу

Деталі

301019 3За статистикою, тільки, кожен 12 постраждалий від торгівлі людьми звертається за допомогою. Однією з причин низького виявлення фактів торгівлі людьми є низький рівень довіри до суб’єктів, що здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми. Низький рівень взаємодії між громадськими організаціями, соціальними службами, правозахисними організаціями та правоохоронними органами ще одна складова, яка має негативний вплив на процес виявлення та протидії фактам торгівлі людьми.

Детальніше...

У Чернігові пройшла «Хода за свободу»

Деталі

181019 218 жовтня у Чернігові пройшла вулична хода, приурочена до європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Захід був організований Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини за сприяння Чернігівської ОДА та Чернігівської міської ради. Цього року до "Ходи за свободу" долучились більш ніж 250 осіб - це учні ліцеїв, професійно-технічних навчальних закладів та студенти вищих навчальних закладів міста, представники суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, а також мама постраждалого чернігівця. Долучилися до ініціативи й фахівці Чернігівського місцевого центру з надання БВПД. Варто зазначити, що в Чернігові даний захід проводиться вдруге.

Детальніше...

Правова допомога військовослужбовцям Чернігівщини.

Деталі

171019 4«На захисті прав тих – хто захищає нашу батьківщину» - такими словами можна описати роботу працівників системи безоплатної правової допомоги Чернігівщини, що стосується правової підтримки наших захисників. Вирішення земельних спорів, прийняття спадщини, стягнення та визначення розміру аліментів, питання пов’язані з оплатою житлово-комунальних послуг, оформлення пільг – питання з вирішенням яких стикаються військові, окрім цього, до них додаються проблеми, пов’язані з проходженням служби, а саме: оскарження доган, отримання грошової компенсації за неотримане речове майно, отримання грошової компенсації за невикористані дні відпустки, перерахунок та виплата індексації та інше.

Детальніше...

Про реалізацію національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, говорили під час засідання круглого столу

Деталі

Торгівля людьмиНа жаль, за оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ), Україна - одна з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі (понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року). Саме тому, заступник директора Ніжинського МЦ з надання БВПД Олена Іванова долучилась до обговорення шляхів вирішення цієї проблеми під час засідання круглого столу з питань протидії торгівлі людьми, що відбувся у приміщенні Ніжинської міської ради .

Детальніше...

Вітання з Днем юриста

Деталі

du2017

Інформаційний дайджест системи БПД – вересень 2019 року

Деталі

September 2019 Page 1Вийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
Переглянути випуск

У випуску – огляд найважливіших новин системи БПД упродовж вересня 2019 року. Відбулася перша Київська міжнародна конференція з безоплатної правової допомоги. Результати опитування клієнтів системи БПД, що було проведено Київським міжнародним інститутом соціології. Відбулася Київська практична програма посилення правової спроможності за участі п’яти національних команд. Система БПД створює партнерську «Мережу підтримки сім’ї». Які особливості надання правової допомоги на Сумщині. Ці та інші новини, а також інформація з регіонів – у вересневому дайджесті.

Детальніше...

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua