Для обговорення проблемних питань, пов’язаних з порушенням прав іноземців та осіб без громадянства, на Чернігівщині була проведена міжвідомча робоча зустріч.

Деталі

20092019Для координації спільної діяльності, направленої на забезпечення доступу до правової допомоги та дотримання прав осіб без громадянства та іноземців, поміщених до пункту тимчасового перебування іноземців, 20 вересня було проведено міжвідомчу робочу зустріч на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області.

Детальніше...

Студентська творчість- як інструмент протидії булінгу.

Деталі

18092019 1 1Хто сказав, що лекції на тему протидії булінгу – це обов’язково довгі бесіди, показ відео, розміщення банерів та роздача інформаційних буклетів? Студенти Навчально-наукового інституту права та соціальних технологій Чернігівського технологічного університету взяли ініціативу в свої руки та самостійно поставили виставу, яка складається з ситуаційних сценок на тему боротьби з булінгом. Допомагають їм в цій справі, в якості експертів , працівники Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та працівники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області. Беззаперечним плюсом такого формату заходів є їх реалістичність та наочне висвітлення проблеми, зацікавлення авдиторії живим дійством та погляд з боку на факти насильства та булінгу.

Детальніше...

В Чернігові відбулась керівна рада

Деталі

19092019Нового члена колективу безоплатної вторинної правової допомоги, нещодавно призначеного директора Менського місцевого центру Василя Колоса  вітали на керівній раді, котра відбулась 19 вересня в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області.

Детальніше...

У Чернігові відбулася пресконференція на тему «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості»

Деталі

P 160919 1У Чернігові за сприяння заступника директора Департаменту - начальника управління інформаційної діяльності та видавничої справи ОДА Оксани Сердюк відбулась пресконференція в ході якої, запрошені гості з числа представників ЗМІ, клієнтів котрі успішно скористались правом на безоплатну правову допомогу, їх представників та працівників партнерських організацій обговорили питання, що стосуються ролі системи безоплатної правової допомоги в Україні та в регіоні, тенденції розвитку системи безоплатної правової допомоги в Україні, правові інновації, кращі міжнародні практики та досвід, презентовані під час першої Київської міжнародної конференції.

Детальніше...

У Чернігові відбулась спартакіада серед працівників системи безоплатної правової допомоги.

Деталі

140919 5Братерство, командна робота, дружність, цілеспрямованість – не повний перелік рис якими можна охарактеризувати працівників системи безоплатної правової допомоги Чернігівщини. А для дружнього та злагодженого колективу відпочинок повинен бути відповідним, а щоб відпочити від офісної роботи, ще й активним. Тому не дивно, що під час обговорень колективного дозвілля вибір впав на спорт, а точніше - проведення спартакіади.

Детальніше...

Протягом тижня підвищували правову обізнаність школярів.

Деталі

 

 

090919 1 1Одну з найбільш вразливих соціальних груп населення складають підлітки. Юний вік, правова необізнаність, надзвичайна енергійність нерідко грають злий жарт ними. Те, що на перший погляд виглядає як невинна гра, або жарт, запросто може виявитись правопорушенням чи злочином. Для запобігання можливим правопорушенням та підвищенню правової обізнаності підлітків, фахівці системи безоплатної правової допомоги Чернігівщини присвятили тиждень правопросвітницькій роботі з дітьми.

Детальніше...

Протягом тематичного тижня «Я МАЮ ПРАВО» говорили з дітьми про їх права.

Деталі

0309 6 1Що таке безоплатна правова допомога? А прізвиська - це не повага до права на ім’я? Відповіді на ці та інші дитячі запитання надавали працівники системи безоплатної правової допомоги Чернігова. Протягом тижня було проведено низку правопросвітницьких заходів, в ході яких, з вихованцями навчальних закладів Чернігова було обговорено їх права та обов’язки. Також, учні молодших класів отримали свої перші паспорти, як пам’ятку, що їх права не можуть бути порушені, а в разі якщо таке трапиться вони завжди можуть розраховувати на безоплатну вторинну правову допомогу.

Детальніше...

В Сновську надано адресну безоплатну правову допомогу.

Деталі

190819 12В більшості випадків самотні особи, що живуть ізольовано від суспільства через обмежені фізичні можливості чи інші життєві обставини, не знають куди можна звернутись за допомогою та які права їм гарантовані в нашій державі. Такою ситуацією, нажаль, часто користуються недобросовісні компанії надавачі комунальних послуг. Тому, для захисту прав осіб з обмеженими фізичними можливостями та забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги 19 серпня начальник Сновського бюро правової допомоги Ірина Литвиненко, надала адресну безоплатну правову допомогу особі з особливими потребами за місцем її проживання.

Детальніше...

Урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності України в селі Халявин Чернігівського району

Деталі

23081923 серпня 2019 року фахівці Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги взяли участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України та  святкових заходах до Дня незалежності України у селі Халявин, організованих  Чернігівською районною державною адміністрацією.

Під час виступу голова райдержадміністрації Віктор Корж привітав присутніх з державними святами, відзначив основні досягнення в районі та кращих працівників. Високу оцінку отримав і колектив Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, якому очільник Чернігівської райдержадміністрації вручив подяку за сумлінну трудову діяльність та професіоналізм.

Детальніше...

В Чернігові відбулась презентація онлайн-курсу «Взаємодія органів влади з громадськістю»

Деталі

09.08.2019 3879Співпраця з органами місцевого самоврядування, Центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги - є однією з фундаментальних складових правопросвітницької роботи. Мета якої - збільшення правової освіти населення та розширення доступу громадян до правової допомоги.Для подальшої, більш продуктивної та ефективної співпраці з органами влади, працівники Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Чернігівській області, відвідали навчальний захід на тему: «Взаємодія органів влади з громадськістю».

Детальніше...

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua