Відбувся круглий стіл за результатами першого місяця роботи Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

DSC0814612 серпня 2015 року в будинку засідань Чернігівської обласної ради відбувся круглий стіл на тему: "Перший місяць роботи Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги».
Даний захід проводився Володимиром Бобруйком, директором Чернігівського місцевого центру з надання БВПД, та Оленою Михайленко, начальником відділу взаємодії з суб’єктами надання БВПД Чернігівського місцевого центру з надання БВПД.
Участь у круглому столі взяли представники Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області, громадських організацій та засобів масової інформації.

Під час круглого столу присутнім було доведено до відома, що протягом липня 2015 року до Чернігівського місцевого центру з надання БВПД звернулися 72 особи, з яких: 70 – громадяни України, 1 – іноземець, 1 – особа без громадянства. В основному за наданням консультацій і роз'яснень з правових питань звертались люди віком від 35 до 60 років та старші 65 років, більшість з яких - жінки. За категорією звернень переважали питання, які охоплюють житлові, договірні, спадкові, трудові, інші цивільні відносини.
Чернігівським місцевим центром з надання БВПД видано 5 доручень для підтвердження повноважень адвоката для здійснення представництва інтересів особи в судах, органах державної влади, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами. Рішення про відмову в наданні безоплатної вторинної правової допомоги не приймались.
З самого початку свого існування Чернігівський місцевий центр з надання БВПД співпрацює та налагоджує зв’язки для подальшої активної співпраці з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, засобами масової інформації, громадськими об’єднаннями та організаціями. Готовність до співпраці виразили: начальник управління Пенсійного фонду України в місті Чернігові Микола Демченко; директор Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Кузнецова-Молодчая; перший заступник Славутицького міського голови Віктор Шевченко; начальник відділу звернень громадян та соціальних питань Чернігівської міської ради Світлана Васильєва; начальник управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної ради Ірина Марчук; в.о. начальника Чернігівського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, Державної міграційної служби України Павло Чава; директор Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Віктор Тарасов; голова профспілкової організації «Чернігівська профспілка підприємців» «Єдність» Світлана Жимолостнова та багато інших.
Чернігівський місцевий центр з надання БВПД намагається допомагати всім людям, які звертаються за правовою допомогою, незалежно від того чи є людина нашим клієнтом, чи ні. Враховуючи те, що Координаційним центром з надання правової допомоги було підраховано, що в Україні більше 8 мільйонів суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу, то на території, на яку поширюється діяльність Чернігівського місцевого центру з надання БВПД, знаходиться більше 70 тисяч суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу. Основною метою роботи Чернігівського місцевого центру з надання БВПД є надання безоплатної вторинної правової допомоги саме особам, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, пов’язану зі здійсненням представництва інтересів в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами та з складенням документів процесуального характеру. Працівники Чернігівського місцевого центру з надання БВПД намагаються максимально доводити інформацію про порядок звернення до Чернігівського місцевого центру з надання БВПД, порядок отримання безоплатної вторинної правової допомоги до всіх суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу, які, в свою чергу, будуть знати про своє право на безоплатну вторинну правову допомогу і будуть ним користуватись, щоб захистити свої порушені права.
По закінченню виступу В. Бобруйко та О. Михайленко надали відповіді на численні запитання присутніх.
Представники громадських організації та засобів масової інформації висловили свою готовність до співпраці з Чернігівським місцевим центром з надання БВПД.
Метою даного заходу було доведення до відома громадськості інформації про існування та роботу Чернігівського місцевого центру з надання БВПД, а також домовленість про подальшу співпрацю з громадськими організаціями, засобами масової інформації та правниками.

DSC08153

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua