В Ніжинському МЦ пройшла робоча зустріч за участю директора Регіонального центру та директора Чернігівського МЦ

Деталі

260815 326 серпня 2015 року в приміщенні Ніжинського місцевого центру з надання БВПД відбулася зустріч працівників центру з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Чернігівській області Іриною Протченко та директором Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимиром Бобруйко.


В ході зустрічі були обговорені питання взаємодії та обміну досвідом між місцевими та регіональним центром щодо якісного обслуговування громадян , які звертаються за правовою допомогою до місцевих центрів. Ірина Протченко звернула увагу на заходи пов'язані з організацією роботи місцевих центрів, на питання дисципліни, показники діяльності місцевих центрів та виконання контрольних документів працівниками. Володимир Бобруйко поділився досвідом з питань підготовки та підписання меморандумів про співпрацю з громадськими організаціями та установами, що надають безоплатну первинну правову допомогу.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua