Ніжинський МЦ інформує віддаленні села Ніжинського району

Деталі

28081527 серпня 2015 року працівниками Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в рамках інформування мешканців віддалених населених пунктів Ніжинського району було здійснено виїзд до сіл Талалаївка та Безуглівка.

Головний спеціаліст відділу попередньої роботи з клієнтами Олена Сербін зустрілась з працівниками та головою Безуглівської сільської ради Людмилою Андрусенко та працівниками Талаївської сільської ради з метою надання довідкової інформації про основні напрямки роботи з питань забезпечення конституційного права громадян на правову допомогу та співпраці з Ніжинським МЦ з надання БВПД. Була проведена роз'яснювальна робота щодо належності осіб до суб'єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу, що визначені пунктами 1, 2, 8-12 статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та видів правових послуг. Крім того, на інформаційних стендах вищезазначених населених пунктів розміщені оголошення про діяльність, адресу, графік роботи, контактні телефони Ніжинського МЦ з надання БВПД.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua