У Ніжинському МЦ відбулася робоча нарада з адвокатами

Деталі

2015 09 07 12.45.5707 вересня 2015 року у Ніжинському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної допомоги відбулася робоча нарада з тренером/модератором Олександром Кухтою та адвокатом Андрієм Котенком. Зустріч проходила під головуванням директора Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимиром Бригинцем та начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Наталією Потапенко.


Метою зустрічі стало налагодження співпраці між центром та адвокатами, яка спрямована на сприяння наданню безоплатної правової допомоги суб’єктам права на безоплатну правову допомогу. Також були обговорені питання щодо оплати послуг та відшкодування витрат адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу за виданими дорученнями, дотримання строків звітності за виконаними дорученнями, своєчасності повідомлення про припинення участі адвоката за дорученнями Центру, обов’язковості дотримання якості захисту у цивільних справах.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua