Ніжинський МЦ взяв участь у семінарі-нараді селищних та сільських голів Ніжинського району

Деталі

0909159 вересня 2015 року в Ніжинській районній державній адміністрації відбувся семінар-нарада селищних та сільських голів Ніжинського району, в якому прийняв участь начальник відділу попередньої роботи з клієнтами Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Старчак. У роботі семінару брали участь перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Батрак, голова Ніжинської районної ради Олег Бузун, селищні та сільські голови територіальних громад району та представники Ніжинсько-Куликівського військомату.

На семінарі були обговорені питання щодо здійснення заходів, спрямованих на інформування громадян міста Ніжина та Ніжинського району про діяльність Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги, надані роз’яснення з питань надання правової допомоги працівниками центру. Крім цього, зосереджена увага керівників територіальних громад на активізацію поширення інформації про порядок звернень громадян, з зазначенням основних документів для підтвердження статусу суб’єкта на безоплатну правову допомогу. Особлива увага була акцентована на надання правової допомоги учасникам АТО.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua