Представниці Регіонального центру та Чернігівського МЦ взяли участь у нараді головних бухгалтерів

Деталі

image10 вересня  головний спеціаліст відділу фінансів, контрактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку Вареник Тетяна та головний бухгалтер Чернігівського місцевого центру з наданя безоплатної вторинної правової допомоги Кирієнко Олена взяли участь у нараді головних бухгалтерів у Головному управлінні Державної казначейської служби України у Чернігівській області.
Нарада стосувалась повідомлення про те, що з 11 вересня 2015 року набирає чинності Закон України від 11.02.2015 №183-VII ″Про відкритість використання публічних коштів″.

У зв′язку з цим, на виконання вимог пункту 3 статті 3 Закону, Державна казначейська служба України починає з 15.09.2015 року оприлюднювати на єдиному Веб- порталі використання публічних коштів інформацію про платіжні трансакції на єдиному казначейському рахунку, у тому числі за операціями на спеціальних реєстраційних та інших рахунках розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua