Директор Ніжинського МЦ зустрівся з головою Бахмацького районного осередку Української Спілки ветеранів Афганістану

Деталі

14091511 вересня 2015 року директор Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бригинець провів робочу зустріч з головою Бахмацького районного осередку Української Спілки ветеранів Афганістану Валерієм Калошою. В ході зустрічі були обговоренні питання співпраці щодо інформування мешканців м.Бахмач та членів Спілки ветеранів Афганістану про діяльність Ніжинського МЦ, режим роботи, контактні телефони.

Також було проведено роз’яснювальну роботу щодо осіб, які належать до суб’єктів права на безоплатну правову допомогу, що визначені пунктами 1, 2, 8-12 статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та порядок звернення громадян до місцевого центру. Особливу увагу було звернено на необхідність надання безоплатної правової допомоги ветеранам Афганістану та учасникам АТО. Валерій Калоша погодився з необхідністю поширення усіма доступними засобами інформації про право особи на захист та доступ до правосуддя. Результатом зустрічі було підписання Меморандуму про співпрацю .

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua