Ніжинський МЦ провів зустріч з адвокатами Ічнянського району

Деталі

210915 121 вересня 2015 року начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Наталія Потапенко та начальник відділу попередньої роботи з клієнтами Олександр Старчак провели зустріч з адвокатами Ічнянського району. Метою проведення зустрічі є інформаційно-роз’яснювальна кампанія, що спрямована на активізацію участі адвокатів у конкурсі, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги. В ході зустрічі були окреслені актуальні питання забезпечення доступу до правової допомоги та переваги системи БВПД, напрями розвитку системи у подальшому, а також порядок і умови проведення конкурсу з відбору адвокатів, вимоги до професійного рівня кандидатів. Під час зустрічі адвокатами задавалися питання щодо розміру оплати послуг та своєчасності їх виплат, організації роботи в центрі, проходження підвищення кваліфікації тощо. На всі запитання були надані вичерпні відповіді.

Працівниками Ніжинського МЦ також була проведена робоча зустріч з начальником відділу державної виконавчої служби Ічнянського районного управління юстиції Олегом Мірошниченком. Були обговорені питання організації спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості громадян щодо захисту своїх прав, а також отримання безоплатної вторинної правової допомоги особами, які належать до суб’єктів права на безоплатну правову допомогу, що визначені пунктами 1, 2, 8-12 статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

210915 2

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua