Ніжинський МЦ провів зустріч з адвокатами м.Прилуки та Прилуцького району

Деталі

210915 321 вересня 2015 року начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Наталія Потапенко та начальник відділу попередньої роботи з клієнтами Олександр Старчак провели зустріч з адвокатами м.Прилуки та Прилуцького району з метою інформування про систему безоплатної вторинної правової допомоги, а також залучення адвокатів для участі у 8 конкурсі по відбору адвокатів для роботи у системі. Наталія Потапенко звернула увагу присутніх на переваги системи БВПД, роз'яснила порядок і умови проведення конкурсу з відбору адвокатів, вимоги до професійного рівня кандидатів та переваги роботи в системі (можливість постійно підвищувати свою кваліфікацію, реальна участь у резонансних справах, забезпечення клієнтами).

В ході виїзду були проведені робочі зустрічі з начальником Прилуцького міськрайонного управління юстиції Віктором Данілевським та начальником відділу державної виконавчої служби Прилуцького міськрайонного управління юстиції Ігорем Ярошевичем. Під час спілкування були обговорили питання щодо організації спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості громадян щодо захисту своїх прав, а також отримання безоплатної вторинної правової допомоги особами, які належать до суб’єктів права на безоплатну правову допомогу, що визначені пунктами 1, 2, 8-12 статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua