Ніжинський МЦ прийняв участь у семінарі-нараді директорів навчальних закладів м.Ніжина

Деталі

23.0923 вересня 2015 року начальник відділу взаємодії із суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Іванова та заступник начальника відділу попередньої роботи з клієнтами Олена Сербін прийняли участь у семінарі-нараді директорів навчальних закладів за головуванням начальника управління культури і туризму Ніжинської міської ради Примаченко Валерія.

Мета зустрічі налагодження співпраці та консолідація зусиль сторін, спрямованих на сприяння наданню правової допомоги та юридичних соціальних послуг в інтересах осіб, які потребують безоплатної правової допомоги, а також забезпечення доступу до правової допомоги. Працівники Ніжинського МЦ проінформували присутніх про діяльність місцевого центру, порядок роботи зі зверненнями громадян, які є суб'єктами права на безоплатну вторинну правову допомогу, що визначені пунктами 1, 2, 8-12 статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу. Результатом зустрічі є домовленість про взаємодію при організації спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості громадян щодо захисту своїх прав, зокрема права на безоплатну правову допомогу.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua