Ніжинський МЦ провів зустріч з адвокатами Носівського району

Деталі

230915 522 вересня 2015 року директор Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Наталія Потапенко провели зустріч з адвокатами м.Носівка та Носівського району згідно плану заходів .

Метою проведення зустрічі є інформаційно-роз’яснювальна кампанія, що спрямована на активізацію участі адвокатів у конкурсі, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги. В ході зустрічі були окреслені актуальні питання забезпечення доступу до правової допомоги та переваги системи БВПД, напрями розвитку системи у подальшому, а також порядок і умови проведення конкурсу з відбору адвокатів, вимоги до професійного рівня кандидатів. Під час зустрічі адвокатами задавалися питання щодо розміру оплати послуг та своєчасності їх виплат, організації роботи в центрі, проходження підвищення кваліфікації тощо. На всі запитання були надані вичерпні відповіді.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua