Ніжинський МЦ підписав Меморандум про співпрацю з громадською організацією «Ніжинська правозахисна група »

Деталі

230915 623 вересня 2015 року директором Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимиром Бригинцем підписано Меморандум про співпрацю з головою громадської організації «Ніжинська правозахисна група » Олегом Кузьменком.

Метою цього Меморандуму є співпраця та консолідація зусиль сторін, спрямованих на сприяння наданню правової допомоги та юридичних соціальних послуг в інтересах осіб, які потребують безоплатної правової допомоги, а також забезпечення доступу до правової допомоги. Під час підписання Меморандуму сторони обговорили робочі та практичні питання щодо організації спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості громадян щодо захисту своїх прав, а також отримання безоплатної вторинної правової допомоги особами, які належать до суб’єктів права на безоплатну правову допомогу, що визначені пунктами 1, 2, 8-12 статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua