Робочий візит Менського МЦ з надання БВПД до м. Щорс

Деталі

robocha zustrich521 вересня 2015 року в рамках робочого візиту м. Щорс відвідали директор Менського МЦ з надання БВПД Анатолій Єрмоленко та начальник відділу попередньої роботи з клієнтами Менського місцевого центру Дмитро Сенченко, які провели «вуличне» інформування населення, щодо надання безкоштовної правової допомоги.

Під час спілкування з жителями міста було роз’яснено поняття вторинної правової допомоги, повідомлено про категорії осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, ознайомлено з порядком її надання, надано відповіді на запитання. Бажаючим залишались листівки та флаєра з контактами та інформацією про центр.
В ході виїзду, також, була проведена робоча зустріч з працівниками Щорського районного управління юстиції з обговоренням поточних питань щодо безоплатної вторинної правової допомоги. По закінченню зустрічі було попередньо домовлено з в.о. начальника районного управління юстиції Юрієм Гахом про укладання меморандуми про співпрацю.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua