Регіональним центром проведено моніторинг дотримання адвокатом стандартів якості

Деталі

12313701 жовтня 2015 року, в рамках виконання плану моніторингу дотримання адвокатами стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області – адвокат Олеся Пирковська, здійснила спостереження за роботою адвоката Миколи Росомахи в апеляційному суді Чернігівської області в рамках кримінального провадження по обвинуваченню особи, захист якої здійснюється за призначенням.

Апеляційне провадження було відкрито за апеляційною скаргою захисника на ухвалу слідчого судді про продовження строку тримання під вартою клієнта. В судовому засіданні адвокат брав активну участь, зокрема відмітив відсутність в оскаржуваній ухвалі обґрунтувань ризиків, передбачених ст. 177 КПК України, та обґрунтованої підозри у вчиненні кримінального правопорушення. Також, адвокат звернув увагу колегії суддів на винесенні слідчим суддею оскаржуваної ухвали з порушенням строків, передбачених ст. 197 та ст. 202 КПК України. Вимоги Стандартів якості адвокатом Росомахою М.О. було дотримано в повному обсязі, порушень не виявлено.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua