Чернігівським місцевим центром проведено робочу зустріч з в.о. начальника Інспекції з питань захисту прав споживачів у Чернігівській області

Деталі

P62513182 жовтня 2015 року відбулась робоча зустріч директора Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимира Бобруйка, начальника відділу попередньої роботи з клієнтами Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлії Бойко з в.о. начальника Інспекції з питань захисту прав споживачів у Чернігівській області Олександром Зеновим.


Під час робочої зустрічі було роз’яснено поняття безоплатної вторинної правової допомоги, зазначено хто має право та хто надає безоплатну вторинну правову допомогу.
Звернуто увагу на порядок подання та порядок розгляду звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також на підстави для відмови в наданні безоплатної вторинної правової допомоги.
Результатом зустрічей є домовленість про співпрацю, про проведення спільних заходів, а також попередня домовленість щодо направлення до Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги суб’єктів права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua