Чернігівським місцевим центром підписано Меморандум про співпрацю з громадською організацією «МАРТ»

Деталі

0510155 жовтня 2015 року директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко та директор громадської організації “МАРТ” Сергій Буров підписали Меморандум про співпрацю. Метою цього Меморандуму є співпраця і консолідація зусиль сторін, спрямованих на сприяння наданню правової допомоги та юридичних соціальних послуг в інтересах осіб, які потребують безоплатної правової допомоги, а також забезпечення доступу до правової допомоги.

«МАРТ» - незалежна, неполітична, неприбуткова організація, завданням якої є розвиток громадянського суспільства, навчання та просвітництво в сфері прав людини. «МАРТ» надає первинну правову допомогу всім, хто до неї звертається, проводить кампанії, акції та заходи відповідно до напрямів діяльності та виходячи із актуальної ситуації з дотриманням прав людини.
Під час підписання меморандуму сторони обговорили робочі та практичні питання щодо отримання безоплатної вторинної правової допомоги особами, на яких поширюється дія Закону України «Про безоплатну правову допомогу», проведення спільних заходів тощо.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua