Чернігівським місцевим центром підписано Меморандум про співпрацю з благодійною організацією «Чернігівський жіночий правозахисний центр»

Деталі

051015 15 жовтня 2015 року директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко та директор благодійної організації “Чернігівський жіночий правозахисний центр” Алла Лепеха підписали Меморандум про співпрацю. Метою цього Меморандуму є співпраця і консолідація зусиль сторін, спрямованих на сприяння наданню правової допомоги та юридичних соціальних послуг в інтересах осіб, які потребують безоплатної правової допомоги, а також забезпечення доступу до правової допомоги.


Благодійна організація “Чернігівський жіночий правозахисний центр” була створена в 1999 році. Метою організації є здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства, зокрема, жінок та дітей. Предметом її благодійної діяльності є сприяння задоволенню та захисту законних політичних, громадських, особистих, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших прав та свобод жінок.
Під час підписання меморандуму сторони обговорили робочі та практичні питання щодо отримання безоплатної вторинної правової допомоги особами, на яких поширюється дія Закону України «Про безоплатну правову допомогу».051015 2

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua