Ніжинський МЦ виступив у вечірній студії прямого ефіру Громадського TV Ніжин

Деталі

uvaga1 жовтня 2015 року начальник відділу взаємодії із суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Іванова виступила у вечірній студії прямого ефіру Громадського TV Ніжин («Уездные новости»).


В ході надання інтерв’ю було висвітлено ряд питань, що стосувалися останніх змін у системі безоплатної правової допомоги, відкриття місцевих центрів, проведення восьмого конкурсу з відбору адвокатів. Телеглядачів було проінформовано про діяльність Ніжинського місцевого центру, графік роботи, контактні телефони, роз’яснено поняття безоплатної вторинної правової допомоги, надано інформацію про категорії осіб, які є суб'єктами права на безоплатну вторинну правову допомогу, що визначені пунктами 1, 2, 8-12 статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу», звернуто увагу на порядок подання та розгляд звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua