Директор ЧернігівськогоМЦ взяв участь у семінарі з викладачами правових предметів, соціальними педагогами, психологами, секретарями загальноосвітніх навчальних закладів м. Чернігова

Деталі

061015 26 жовтня 2015 року директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко взяв участь у семінарі з викладачами правових предметів, соціальними педагогами, психологами, секретарями загальноосвітніх навчальних закладів м. Чернігова.


Під час семінару були розкриті питання щодо діяльності місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, роз’яснено поняття безоплатної вторинної правової допомоги, повідомлено про категорії осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, ознайомлено з порядком її надання, наведено приклади.
В семінарі також взяла участь адвокат Ганна Козінова, яка співпрацює з Чернігівським місцевим центром з надання БВПД. Вона розкрила питання щодо участі адвокатів в наданні безоплатної вторинної правової допомоги.
По закінченню виступів надано відповіді на запитання присутніх.061015 3

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua