Чернігівським місцевим центром проведено робочу зустріч з керуючим справами виконавчого апарату Чернігівської районної ради

Деталі

0810158 жовтня 2015 року директором Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимиром Бобруйком та начальником відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Оленою Михайленко з метою налагодження співпраці та на виконання доручення Координаційного центру з надання правової допомоги від 23.09.2015 № 25-1794 проведено робочу зустріч з керуючим справами виконавчого апарату Чернігівської районної ради Іриною Кудрик.

Під час робочої зустрічі було зазначено хто має право та хто надає безоплатну вторинну правову допомогу та роз’яснено порядок її надання. Особливу увагу звернуто на питання виділення коштів за кодом тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів “Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів” на прикладі Тульчинської міської ради Вінницької області.
Результатом зустрічі є домовленість про співпрацю, організацію виїзних (мобільних) пунктів консультування громадян, зустрічей з головами сільських та селищних рад, вжиття заходів для інформування населення сільської місцевості про систему безоплатної вторинної правової допомоги. Також керуючий справами виконавчого апарату Чернігівської районної ради Ірина Кудрик висловила готовність до винесення питання про затвердження Програми безоплатної правової допомоги населенню на розгляд сесії Чернігівської районної ради на початку листопада цього року.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua