Ніжинський МЦ провів робочу зустріч з директором комунального закладу «Обласний соціальний гуртожиток для дітей –сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»

Деталі

091015 17 жовтня 2015 року директор Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бригинець провів робочу зустріч з директором комунального закладу «Обласний соціальний гуртожиток для дітей –сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» Аліною Лук’яненко та соціальним педагогом Альоною Авраменко.


В ході зустрічі були обговорені питання інформування населення про діяльність місцевого центру, порядок роботи зі зверненнями громадян, які є суб'єктами права на безоплатну вторинну правову допомогу, що визначені пунктами 1, 2, 8-12 статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Особлива увага була приділена наданню правової допомоги дітям – сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування , віком від 15 до 23 років.
Результатом зустрічі є домовленість про взаємодію при організації спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості дітей, що перебувають у комунальному закладі, щодо захисту своїх прав, зокрема права на безоплатну правову допомогу.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua