Чернігівським МЦ обговорили питання щодо затвердження Програм безоплатної правової допомоги населенню

Деталі

1210159 жовтня 2015 року на виконання доручення Координаційного центру з надання правової допомоги від 23.09.2015 № 25-1794 директором Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимиром Бобруйком та начальником відділу взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Оленою Михайленко було здійснено робочий виїзд до Славутицької міської ради.


В ході виїзду в приміщені Славутицької міської ради проведено робочу зустріч з заступником міського голови Славутицької міської ради Віктором Шевченком та керуючим справами Славутицької міської ради Миколою Дроганом.
Під час робочої зустрічі обговорювались питання щодо виділення коштів за кодом тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів “Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів” на прикладі Тульчинської міської ради Вінницької області.
За результатом робочої зустрічі заступник міського голови Славутицької міської ради Віктор Шевченко висловив готовність до винесення питання про затвердження Програми безоплатної правової допомоги населенню на розгляд сесії селищної ради в листопаді цього року.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua