Чернігівським МЦ обговорено питання щодо затвердження Програм безоплатної правової допомоги населенню з головою Козелецької районної ради та секретарем Козелецької селищної ради

Деталі

131015 513 жовтня 2015 року на виконання доручення Координаційного центру з надання правової допомоги від 23.09.2015 № 25-1794 директором Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимиром Бобруйком було здійснено робочий виїзд до Козелецької районної ради та Козелецької селищної ради.

В ході виїзду в приміщеннях рад проведено робочі зустрічі з головою Козелецької районної ради Романом Круглик та секретарем Козелецької селищної ради Світланою Адаменко.
Під час робочих зустрічей обговорювались питання щодо виділення коштів за кодом тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів “Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів” на прикладі Тульчинської міської ради Вінницької області.
За результатом робочої зустрічі секретар Козелецької селищної ради Світлана Адаменко висловила готовність до винесення питання про затвердження Програми безоплатної правової допомоги населенню на розгляд сесії селищної ради наприкінці жовтня цього року.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua