У Києві відбувся семінар-тренінг «Нові інструменти захисту прав людини в роботі менеджерів з якості»

Деталі

151015 3Протягом 12-13 жовтня у Києві проходив семінар-тренінг для начальників відділів забезпечення якості безоплатної вторинної правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів («менеджери з якості») регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги «Нові інструменти захисту прав людини в роботі менеджерів з якості». Захід проводився за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», Уряду Швеції через Шведське агентство міжнародного розвитку (SIDA) і Української Гельсінської спілки з прав людини.

Участь у зазначеному заході від Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області взяла Олеся Пирковська.
12 жовтня з вітальними словами до учасників заходу виступили директор Коордианційного центру з надання правової допомоги Андрій Вишневський та менеджер Програмної ініціативи “Права людини та правосуддя” Міжнародного Фонду «Відродження» Василина Яворська.
Програма дводенного тренінг-семінару передбачала три тематичні секції, кожна з яких стосувалася розкриття питань, що стосуються захисту прав людини в Україні. А саме:
• Право на звернення до Європейського суду з прав людини. Національні механізми у сфері Європейського суду; Українська Гельсінська спілка з прав людини.
• Звернення до Центру стратегічних справ за підтримкою справи; Національний превентивний механізм.
• Можливості співпраці в питаннях моніторингу якості надання безоплатної вторинної правової допомоги відносно осіб, які знаходяться в місцях несвободи.
Впродовж 2-х днів тренінгу його учасники заслухали доповіді з означеного тематичного кола Урядового Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, д.ю.н., професора Бориса Бабіна, голови відділу Секретаріату Урядового Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Єлизавети Дзігори, директора зі стратегічних справ Української Гельсінської спілки з прав людини Михайла Тарахкала, керівника Відділу спеціальних проваджень Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Сергія Швеця представників Координаційного центру з надання правової допомоги - Вікторії Мітько, начальника відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів, Анни Мередової, начальника відділу правового аналізу та нормопроектування; адвоката, директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Марини Єлисєєвої, адвоката, начальника відділу забезпечення якості безоплатної правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів Регіонального центру з надання БВПД в Тернопільській області Віталія Сольского, адвокатів-тренерів Валерії Коломієць та Олексія Назаренка, адвоката Юрія Франківа (Тернопіль).151015 1151015 2

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua