Менський МЦ обговорив з ГО «Менська сотня» можливість участі у конкурсі проектів з «Інтеграції первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад»

Деталі

20101520 жовтня 2015 року директор Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анатолій Єрмоленко та начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Аьона Римар провели робочу зустріч з юристом громадської організації «Менська сотня» Іриною Скляр.

Метою зустрічі став оголошений конкурс проектів з «Інтеграції первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад».
Під час робочої зустрічі було обговорено ряд важливих питань, зокрема: як покращити доступ представників вразливих категорій мешканців громади до правосуддя, виходячи з потреб даної громади, як вирішити правові проблеми, характерні для громади Менщини, налагодження тристоронньої співпраці між Менський МЦ, ГО «Менська сотня» і Менською міською радою та інші питання.
По завершенню робочої зустрічі сторони домовилися про співпрацю, розробку проекту на участь у конкурсі «Інтеграції первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад» та підписання Меморандуму.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua