Чернігівським місцевим центром проведено робочу зустріч з керівництвом Улянівської сільської ради Чернігівського району

Деталі

22101522 жовтня 2015 року директором Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимиром Бобруйком та начальником відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Оленою Михайленко з метою налагодження співпраці проведено робочу зустріч з головою Улянівської сільської ради Чернігівського району Вірою Бригинець та секретарем Улянівської сільської ради Чернігівського району Валентиною Сисоєвою.


Під час робочої зустрічі було роз’яснено поняття безоплатної вторинної правової допомоги, зазначено хто має право та хто надає безоплатну вторинну правову допомогу, акцентовано увагу на порядок подання та порядок розгляду звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Результатом зустрічі є домовленість з головою Улянівської сільської ради Чернігівського району Вірою Бригинець про співпрацю, організацію виїзних (мобільних) пунктів консультування громадян, а також попередня домовленість щодо направлення до Чернігівського місцевого центру з надання БВПД суб’єктів права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги .
По завершенню робочої зустрічі для відвідувачів Улянівської сільської ради були залишені буклети «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?».

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua