Працівниками Чернігівського місцевого центру взято участь в семінарі з представниками Всеукраїнської громадської організації інвалідів „Союз Чорнобиль України"

Деталі

221015 122 жовтня 2015 року директор Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимир Бобруйко та начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Михайленко взяли участь у семінарі з представниками Всеукраїнської громадської організації інвалідів „Союз Чорнобиль України".

Директором Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимиром Бобруйком було роз’яснено поняття безоплатної вторинної правової допомоги, зазначено хто має право та хто надає безоплатну вторинну правову допомогу. Звернуто увагу на порядок подання та порядок розгляду звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Всеукраїнська громадська організація інвалідів „Союз Чорнобиль України" об'єднує інвалідів з числа громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та з числа учасників ядерних випробувань і осіб, що підпали під дію іонізуючих випромінювань під час трудової діяльності або служби, батьків, діти яких постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, ветеранів ліквідації аварії на ЧАЕС та громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Присутнім на семінарі залишено пам’ятки «Право на безоплатну вторинну правову допомогу».221015 2221015 3

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua