Ніжинський МЦ підписав Меморандум про співпрацю з громадською організацією «Прилуцька районна рада ветеранів»

Деталі

251015 522 жовтня 2015 року директор Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бригинець провів робочу зустріч із головою громадської організації «Прилуцька районна рада ветеранів» Валентиною Гриценко. В ході зустрічі були обговоренні питання співпраці та консолідації зусиль, спрямованих на поширення інформації про право визначених законодавством категорій осіб на безоплатну вторинну правову допомогу.

Також було проведено роз’яснювальну роботу щодо осіб, які належать до суб’єктів права на безоплатну правову допомогу, що визначені пунктами 1, 2, 8-12 статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та порядок роботи зі зверненнями громадян. Особлива увага була приділена підвищенню рівня правової інформованості ветеранів Прилуцького району . Результатом зустрічі було підписання Меморандуму про співпрацю .

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua