Зустріч з представниками Консультативної місії Європейського Союзу

Деталі

281015 128 жовтня 2015 року в Регіональному центрі з надання БВПД у Чернігівській області відбулася друга зустріч з представниками Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні (КМЄС в Україні).
Під час зустрічі обговорені питання організації, методів роботи та взаємодії РЦ з органами внутрішніх справ, прикордонної служби, прокуратури, органами правосуддя та обласних представництв державних установ.

281015 2Метою КМЄС є проведення поглибленого аналізу конкретних потреб області у сфері цивільної безпеки.
Участь у зустрічі взяли: Юг Мішель Фанту - заступник голови місії, Пекка Гюютіайнен, Станіслав Безовски – фахівці відділу з питань регіонального співробітництва, Єва Спасовскі, Питер Вільсон – радники з питань верховенства права відділу з питань регіонального співробітництва, Володимир Головатенко – асистент відділу з питань регіонального співробітництва, Ірина Протченко – директор РЦ з надання БВПД у Чернігівській області та Володимир Бобруйко – директор Чернігівського місцевого центру з надання БВПД.

281015 3

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua