Інтегратор Чернігівського місцевого центру провела робочу зустріч з головою Деснянської селищної ради Козелецького району

Деталі

30101529 жовтня 2015 року начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Олена Михайленко провела робочу зустріч з головою Деснянської селищної ради Козелецького району Юрієм Осташевським.
Під час робочої зустрічі було надано інформацію про діяльність Чернігівського місцевого центру з надання БВПД, роз’яснено поняття безоплатної вторинної правової допомоги, зазначено хто має право та хто надає безоплатну вторинну правову допомогу, ознайомлено з порядком подання та порядком розгляду звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Результатом зустрічі є домовленість з головою Деснянської селищної ради Козелецького району Юрієм Осташевським про співпрацю та попередня домовленість щодо направлення до Чернігівського місцевого центру з надання БВПД суб’єктів права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.
По завершенню робочої зустрічі для відвідувачів Деснянської селищної ради Козелецького району були залишені буклети «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?».

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua