Чернігівським місцевим центром проведено робочу зустріч з керівником громадськоїорганізації “Чернігівська правозахисна спілка”

Деталі

P725135630 жовтня 2015 року в Чернігівському місцевому центрі з надання БВПД пройшла робоча зустріч з керівником громадської організації “Чернігівська правозахисна спілка” Євгенієм Малецьким.
Громадська організація працює в напрямку захисту прав людини і основоположних свобод, сприяння виконанню зобов'язань України у сфері прав людини, сприяння проведенню виваженої та справедливої екологічної політики, захисту та розвитку навколишнього довкілля та біологічного різноманіття.

Під час робочої зустрічі було роз'яснення поняття безоплатної вторинної правової допомоги, зазначено хто має право та хто надає безоплатну вторинну правову допомогу, звернуто увагу на порядок подання та порядок розгляду звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Результатом зустрічі є домовленість з керівником громадської організації “Чернігівська правозахисна спілка” Євгенієм Малецьким про співпрацю, організацію спільних заходів, а також попередня домовленість щодо направлення до Чернігівського місцевого центру з надання БВПД суб'єктів права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua