Менський МЦ провів робочу зустріч з Менським районним центром зайнятості

Деталі

041115 23 листопада 2015 року в приміщенні Менського районного центру зайнятості пройшла робоча зустріч начальника відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Менського місцевого центру з надання БВПД Римар Альони та директора Менського районного центру зайнятості Кот Тамари.

Під час зустрічі обговорювались питання організації спільних заходів по інформуванню населення щодо надання правової допомоги та юридичних соціальних послуг в інтересах осіб, які потребують безоплатної правової допомоги, а також забезпечення доступу до правової допомоги.
Результатом зустрічі є попередня домовленість про участь Менського МЦ у тренінгах, які будуть проводитись центром зайнятості, про взаємодію при організації спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості громадян щодо захисту своїх прав, зокрема права на безоплатну правову допомогу, та підписання Меморандуму про співпрацю.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua