Директор Ніжинського МЦ провів робочу зустріч з головою громадської організації «Ніжинська Спілка Ветеранів АТО»

Деталі

АТО2 листопада 2015 року директор Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бригинець провів робочу зустріч з головою громадської організації «Ніжинська Спілка Ветеранів АТО» Андрієм Гомоляком.

В ході зустрічі були обговоренні питання співпраці та консолідації зусиль, спрямованих на поширення інформації про право визначених законодавством категорій осіб на безоплатну вторинну правову допомогу. Також було проведено роз’яснювальну роботу щодо осіб, які належать до суб’єктів права на безоплатну правову допомогу, що визначені пунктами 1, 2, 8-12 статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та порядок роботи зі зверненнями громадян. Особлива увага була приділена підвищенню рівня правової інформованості членів громадської організації «Ніжинська Спілка Ветеранів АТО» та мешканців м. Ніжина та Ніжинського району. Результатом зустрічі було підписання Меморандуму про співпрацю .

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua