Ніжинським МЦ підписано Меморандум про співпрацю з громадською організацією «Громадське об’єднання « Українська спілка захисту прав людини»

Деталі

Захист прав людини2 листопада 2015 року директор Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бригинець провів робочу зустріч з заступником голови громадської організації «Громадське об’єднання «Українська спілка захисту прав людини» Оленою Колесник.

В ході зустрічі були обговоренні питання співпраці та консолідації зусиль, спрямованих на поширення інформації про право визначених законодавством категорій осіб на безоплатну вторинну правову допомогу. Також було проведено роз’яснювальну роботу щодо осіб, які належать до суб’єктів права на безоплатну правову допомогу, що визначені пунктами 1, 2, 8-12 статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та порядок роботи зі зверненнями громадян. Результатом зустрічі стала домовленість про співпрацю та підписання Меморандуму.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua