Директор Ніжинського МЦ провів робочу зустріч з головою громадської організації інвалідів-залізничників та інвалідів-аграріїв «Вікторія»

Деталі

ГО іваліди2 листопада 2015 року директор Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бригинець провів робочу зустріч з головою громадської організації інвалідів-залізничників та інвалідів-аграріїв «Вікторія» Володимиром Кухтою.

Мета зустрічі – підвищення рівня правової інформованості членів громадської організації та мешканців м. Бахмача та Бахмацького району. Також було проведено роз’яснювальну роботу щодо осіб, які належать до суб'єктів права на безоплатну правову допомогу, що визначені пунктами 1, 2, 8-12 статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та порядок роботи зі зверненнями громадян. Результатом зустрічі було підписання Меморандуму про співпрацю .
Володимиром Бригинцем також була проведена робоча зустріч із редактором обласної громадсько-політичної газети «Гетьманський Край» Олегом Клименком. В ході зустрічі були обговоренні питання співпраці та консолідації зусиль, спрямованих на поширення інформації про право визначених законодавством категорій осіб на безоплатну вторинну правову допомогу та підписано Меморандум про співпрацю.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua