Ніжинський МЦ прийняв участь у семінарі Ніжинського міськрайонного центра зайнятості

Деталі

91115 16 листопада 2015 року начальник відділу взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Іванова та заступник начальника відділу попередньої роботи з клієнтами Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Сербін прийняли участь у семінарі, який проводив Ніжинський міськрайонний центр зайнятості для жінок м. Ніжина та Ніжинського району, що перебувають на обліку.

В ході семінару працівники Ніжинського МЦ розповіли присутнім про діяльність місцевого центру, порядок роботи зі зверненнями громадян, які є суб'єктами права на безоплатну вторинну правову допомогу, що визначені пунктами 1, 2, 8-12 статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу», повідомили про перші здобутки установи, навели приклади типових питань, з якими вже звернулися до центру громадяни, а також відповіли на питання слухачів. Кожен учасник семінару отримав буклет з інформацією про перелік правових послуг, які можна одержати в центрі, категорії громадян, які мають право на ці послуги, та документи, необхідні для прийняття рішення про надання безоплатної вторинної правової допомоги.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua