Директором Чернігівського місцевого центру проведено робочу зустріч з директором Чернігівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів

Деталі

131115 112 листопада 2015 року відбулась робоча зустріч директора Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимира Бобруйка з директором Чернігівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Іриною Лось.

Діяльність Чернігівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів спрямована на реалізацію загальнодержавних програм та інших заходів щодо соціального захисту та соціально-трудової реабілітації інвалідів. У відділенні контролюється виконання підприємствами області вимог статей 19, 20 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні». Також відділення Фонду тісно співпрацює з обласною державною адміністрацією, центром зайнятості, іншими органами виконавчої влади та громадськими організаціями інвалідів. Зокрема, надається фінансова, методична допомога громадським організаціям інвалідів та їх підприємствам.
Під час робочої зустрічі було роз’яснено поняття безоплатної вторинної правової допомоги, зазначено хто має право та хто надає безоплатну вторинну правову допомогу. Звернуто увагу на порядок подання та порядок розгляду звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також на підстави для відмови в наданні безоплатної вторинної правової допомоги.
Результатом зустрічей є домовленість про співпрацю, про проведення спільних заходів, а також попередня домовленість щодо направлення до Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги суб’єктів права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua