Чернігівським місцевим центром проведено робочу зустріч з начальником відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у місті Чернігові

Деталі

17111516 листопада 2015 року відбулась робоча зустріч директора Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимира Бобруйка з начальником відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у місті Чернігові Тетяною Мурашко.

Одним із основних завдань відділення (яке обслуговує місто Чернігів, Чернігівський та Ріпкинський райони) є відновлення здоров’я та працездатності потерпілих на виробництві від нещасних випадків або професійних захворювань, проведення їх соціальної реабілітації, відшкодування матеріальної та моральної шкоди потерпілим і членам їх сімей.
Під час робочої зустрічі було роз’яснено поняття безоплатної вторинної правової допомоги, зазначено хто має право та хто надає безоплатну вторинну правову допомогу.
Звернуто увагу на порядок подання та порядок розгляду звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також на підстави для відмови в наданні безоплатної вторинної правової допомоги.
Результатом зустрічі є домовленість про співпрацю, про проведення спільних заходів, а також попередня домовленість щодо направлення до Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги суб’єктів права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги (в тому числі і інвалідів, які є потерпілими на виробництві від нещасних випадків або професійних захворювань).

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua