Чернігівським місцевим центром проведено робочу зустріч з головою правління Чернігівської громадської організації інвалідів “Дорога до серця”

Деталі

17112015 617 листопада 2015 року директором Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимиром Бобруйко було проведено робочу зустріч з головою правління Чернігівської громадської організації інвалідів “Дорога до серця” Парасковією Сидоренко.
Чернігівська громадська організація інвалідів “Дорога до серця” створена в 2010 році, налічує двісті вісімдесят шість своїх членів, які є інвалідами, більшість з яких отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, у розмірі менше двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб, - і які відповідно до статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» є суб'єктами права на безоплатну вторинну правову допомогу.

Під час робочої зустрічі надано інформацію про діяльність Чернігівського місцевого центру з надання БВПД, звернуто увагу на право інвалідів на отримання безоплатної вторинної правової допомоги та роз'яснено порядок його реалізації, ознайомлено з порядком подання та порядком розгляду звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Результатом зустрічі є домовленість з головою правління Чернігівської громадської організації інвалідів “Дорога до серця” Парасковією Сидоренко про співпрацю та попередня домовленість щодо направлення до Чернігівського місцевого центру з надання БВПД зазначених суб’єктів права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.
По завершенню робочої зустрічі для членів Чернігівської громадської організації інвалідів “Дорога до серця” були залишені буклети «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?».

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua